درمان کرونا ویروس به واسطه جملات انگیزشی سریعتر اتفاق می افتد. در این مطلب از وب سایت موفقیت مجموعه ای از جملات انگیزشی فوق العاده برای درمان بیماری کرونا به واسطه ی قدرت ذهن را برایتان آماده کرده ایم که می توانید آنها را بخوانید و به این واسطه انگیزه تان را بالا ببرید. برای شکست ویروس کرونا به واسطه این جملات انگیزشی آماده باشید.

بهترین جملات انگیزشی درمان کرونا ویروس

درمان کرونا ویروس حتما نباید یک داروی خاص پیدا بشه؛ انسان اگه قدرت ذهنش رو باور کنه، اگه به قدرت ذهنش پی ببره، اون موقع متوجه میشه که چقدر میتونسته به زندگی خودش حکم فرما باشه و این کار رو نمیکرده. اگه آدم از قدرت ذهن باخبر باشه، هیچوقت به دنبال عوامل بیرونی برای حل مشکلاتش نمیره؛ حتی اگه اون مشکلات ویروس کرونا یا امثال اون باشه.

******

تو برای درمان کرونا ویروس حتما نباید منتظر باشی که یک داروی خاص پیدا بشه. تو میتونی به قدرت ذهنت متصل بشی و از اون کمک بگیری تا بالاخره بتونی به اون چیزی که میخوای برسی. نه تنها برای ویروس کرونا بلکه برای درمان بیماری های دیگه هم میتونی به ذهن متصل بشی.

******

قدرت درونی تو خیلی زیاد هست. انسان باید قدرت درونش رو درک کنه و باور کنه تا بتونه به خواسته اش برسه. حالا اون خواسته میخواد سلامتی باشه، میخواد موفقیت مالی باشه و یا هر چیز دیگه ای. مثلا برای ویروس کرونا آدم میتونه به همون قدرت درونیش برای سلامتی هر چه بیشترش متصل بشه. ذهن که سالم باشه، درون انسان که سالم باشه، بیماری جسم رو خیلی کم در بر میگیره.

******

جسم یه چیزیه که در اختیار روح و ذهن انسانه. زمانی که روح به جسم دستور بیماری بده، جسم هم بیمار میشه. در مورد ویروس کرونا هم همین هست. حتما با خودت میگی که منکه دیوانه نیستم که به جسم خودم دستور بیماری بدم و خودمو الکی تو دردسر بندازم. دستور دادن روح فرق داره. این دستورات با افکار انسانه که به جسم منتقل میشه. زمانی که تو افکاری منفی داشته باشی، به جسمتم میگی که من بیماری بیشتری میخوام و اون هم خواسته ات رو برآورده میکنه.

درمان ویروس کرونا
بهترین جمله های انگیزشی کرونا

جملات انگیزشی کرونا

درمان کرونا ویروس خیلی میتونه راحت باشه! چون روشی وجود داره که نه تنها به واسطه ی اون میشه به ویروس کرونا نفوذ کرد، بلکه حتی میشه به درمان بیماری های مختلف هم پرداخت. آدمای کمی به اون باور دارن و برای همین هم هست که آدمای کمی از اون نتیجه میگیرن. اون روش متکی شدن به قدرت ذهن هست. تو باید به قدرت درون خودت متکی بشه و به واسطه ی اون برای سلامتی جسمت اقدام کنی. باور کنی، حتما میشه.

******

قدرت خودت رو باور کن! تو انسانی، تو جانشین خداوند روی کره ی زمینی! خداوند اینقدر تو رو باور داشته که حتی به عزیزترین کسایی که داشته یعنی فرشته ها گفته که به تو سجده کنن. حتما قدرتی درون تو بوده، حتما در تو ویژگی های خاصی وجود داشته که عزیز دردونه ی خدایی. الان تو نباید از یه ویروس ساده بترسی. درمان کرونا ویروس برای انسانی که آفریده ی خداست خیلی راحته. به قدرت خودت ایمان داشته باش و برای درمان بیماری کرونا همین الان به اون قدرت متکی شو.

******

تو ساخته ی دست خداوندی و ویروس کرونا ساخته ی دست انسان. کدوم یکی از شما قدرتمندتره؟ چیزی که به واسطه ی خدا خلق شده یا چیزی که به واسطه ی انسان خلق شده؟ قطعا اون چیزی که خداوند خلق کرده. پس امیدت رو از دست نده. تو خیلی قدرتمندتر از اون چیزی هستی که فکرش رو میکنی؛ تو خیلی قدرتمندتر از بیماری کرونا و هر چیز مشابه به اون هستی. برای درمان کرونا ویروس لازم نیست نگران باشی! درمانش در درونت نهفته هست؛ در افکار و باورت.

******

وقتی که چیزی رو باور کنی، برات اتفاق میفته. قانون جهان به همین سادگیه! ولی اینقدر ساده هست که کمتر کسی اون رو باور میکنه. برای موفقیت در شکست بیماری کرونا و برای درمان کرونا ویروس تو باید طبق همین قانون عمل کنی. باور کن که این ویروس ضعیفه، باور کن که سیستم دفاعی بدن تو خیلی قوی تر از اونه. اون موقع هست که میتونی به درمان بیماری کرونا و یا هر چیزی مشابه اون بپردازی؛ اون موقع هست که میتونی نتایج رو به چشم ببینی.

مقابله با کرونا
انواع جمله انگیزشی برای مقابله با کرونا

جملات انگیزشی برای کرونا

میخوام یک رازی رو بهت بگم. این راز اینه که هر چی بگی، بدنت همون رو برات اجرا میکنه. مثلا چند دفعه بگو وای چه سردرد بدی دارم، وای حالم بده، وای سرم گیج میره؛ یهو میبینی که بدنت هم پاسخ میده و همین حالات رو کم کم احساس میکنی! در صورتی که شاید اصلا سردرد یا چیزی مشابه اون نداشته باشی. برای بیماری کرونا هم همینجوریه. این بیماری همینجوری اینقدر رواج پیدا کرده. اینقدر بقیه گفتن دارمش که بالاخره گرفتنش. برای درمان کرونا ویروس باید کاری خلاف این رو انجام بدی؛ یعنی مدام بگی که من سالمم و قدرتمند.

******

اگه تو انسانی، پس میتونی به کرونا غلبه کنی؛ اگه تو انسانی، پس میتونی سلامتی خودت رو به دست بیاری، اگه تو انسانی، پس میتونی دوباره همون نشاط قبلی رو در بدنت ایجاد کنی! برای خودت محدودیت به وجود نیار. در تو از روح خدا دمیده شده! یعنی یک قدرت بزرگ؛ خیلی بزرگ تر از کرونا. درمان کرونا ویروس از درونت آغاز میشه. تو باید قدرت درونت رو باور کنی تا بالاخره بتونی این ویروس رو شکست بدی.

******

از واژه ی لعنتی براش استفاده نمیکنم چون خیلی کوچیکتر از اونه، از واژه ی ویروس کشنده هم استفاده نمیکنم؛ چون انسان اگه بخواد میتونه به اون غلبه کنه! فقط از یک واژه یعنی ویروس ساده براش استفاده میکنم. منظور همون کروناست! کرونایی که اینقدر بقیه رو نگران کرده. قدرت ذهنت رو فراموش نکن. تو اونقدر قدرت داری که میتونی به این بیماری ساده غلبه کنی! اما اول باید باور کنی که ساده هست.

******

درمان کرونا ویروس خیلی راحته. تو راحت میتونی به واسطه ی ذهنت اون رو از بین ببری. الان کسایی که اخبار منفی رو پیگیری میکنن، ممکنه در برابر این حرف جبهه بگیرن. خب حق هم دارن. اونقدر برای ذهنشون این اخبار دلایل منطقی آورده که دیگه نمیتونن بپذیرن کرونا ویروسی ساده هست. اگه میخوای بیماری کرونا رو درمان کنی، قبل از هر چیزی باید باور کنی که اون ساده هست، باید باور کنی که اون غولی که فکر میکردی نیست.

******

به هر چیزی قدرت بدی، اختیارت و افسارت رو در دست میگیره. این قضیه برای همه یعنی از آدما گرفته تا همین ویروس چینی، صدق میکنه. وقتی که میگی کرونا خیلی قدرتمنده، توقع داری که درمانش برای تو جواب بده؟ خب هیچ وقت جواب نمیده و حتی افسارت رو هم در دست میگیره. اول از هر چیز باور کن که میتونی اون رو شکست بدی و بعدش با قدرت عزم خودت رو جزم کن و به درمانش بپرداز.

پیشگیری و درمان کرونا
جملات انگیزشی برای پیشگیری و درمان کرونا

جملات انگیزشی برای مقابله با کرونا

به دنبال راهی برای درمان کرونا ویروس میگردی؟ میخوای سلامتی خودت رو به واسطه ی قدرت ذهن به دست بیاری؟ پس اخبار منفی رو پیگیری نکن. این اخبار منفیِ لعنتی فقط ذهنت رو مشغول میکنه. اگه این اخبار نبود، شاید کرونا خیلی زودتر از این درمان میشد! قدرت ذهن و افکار خیلی زیاده؛ اون رو دست کم نگیرید. از همین قدرت ذهن تو خیلی از راه ها استفاده میشه! یکی از همون ها هم رواج بیماریه. اینقدر میگن بیماری رواج پیدا کرد که بالاخره ذهن آدما این موضوع رو میپذیره. اما الان که تو این رو میدونی، سعی کن شرایط رو تغییر بدی.

******

واقعا میخوای آینده ی خودت رو به خاطر ویروس کرونا به خطر بندازی؟ واقعا نمیخوای به دنبال راهی برای درمان کرونا ویروس باشی؟ شاید الان میگی اینکه کار من نیست، کار دکتراست. خب آره تا حدودی این درسته اما بخش دیگه اش به خودت مربوطه! بخشی که مربوط به باوراته، بخشی که این ویروس رو اونقدر برای تو بزرگ کرده که بالاخره تو به اون مبتلا شدی. اولین کار برای درمان کرونا ویروس این هست که باور کنی میتونی اون رو شکست بدی.

******

وقتی که بقیه اخبار منفی کرونا رو پیگیری میکنن، تو بیا و بشین یک برنامه شاد تماشا کن؛ وقتی که بقیه در مورد تلفات کرونا حرف میزنن، تو برو و چند تا لطیفه تو گوشیت بخون. هر کاری بکن تا از این اخبار منفی دوری کنی. منظورم این نیست که آگاهیت رو بالا نبری! آگاهی با اخبار منفی فرق داره. این اخبار سمه، سمی که کم کم آدما رو از پا میندازه. درمان کرونا ویروس خیلی راحت بود اگه این سم وجود نداشت.

******

ما آدما فقط توی حرف دنبال اتفاقای خوبیم ولی عملمون یک چیز دیگه رو ثابت میکنه. عمل انسان از چی نشات میگیره؟ از باورها و افکارش. ما آدما باور کردیم که اتفاقات منفی باید بیفتن؛ وگرنه زندگی جریان نداره. به خاطر همین این اتفاقات پشت سر هم میفته! از سقوط هواپیما گرفته تا شیوع بیماری کرونا، همشون به خاطر اون تفکر جمعی هست. وقتی که این تفکر درمان بشه، درمان کرونا ویروس و امثال اون هم راحته. فقط باید ما عملاً نشون بدیم که منتظر اتفاقات خوب هستیم.

******

انسان اگه اراده کنه میتونه کوه رو جابجا کنه، درمان کرونا ویروس که دیگه خیلی راحته. بخش عظیمی از سلامتی بدن انسان به افکارش بر میگرده. افکار که سالم باشه، بدن هم سالمه. افکار که سالم باشه، دیگه لازم نیست ترسی از ویروس کرونا داشته باشی. آدم میتونه توی درمان بیماری کرونا موفق بشه! به شرط اینکه باور کنه، به شرط اینکه این بیماری رو برای خودش خیلی پر رنگ نکنه.

درمان کرونا
جملات انگیزشی کرونا

جملات انگیزشی جادویی درمان کرونا ویروس

مدام با خودش میگه خدایا مگه تو بالا سر ما نیستی نمی بینی، مدام با خودش میگه که خدا ما رو فراموش کرده و مدام با خودش میگه که دیگه امیدی نیست. خب وقتی تو این باور ها رو داری، وقتی که باور داری که برای درمان کرونا ویروس امیدی نیست، واقعا هم امید از بین میره و این ویروس خیلی قدرتمند میشه. خدا انسان رو آفرید و  از روح خودش در اون دمید. قسمتی از قدرت خدا در وجود توی انسان وجود داره. بخواه و این بیماری رو به واسطه ی قدرت درون خودت درمان کن.  اون بیماری به خاطر خواست خدا همه گیره نشده، به خاطر این همه گیر شده که همه به اون قدرت دادن.

******

ویروس کرونا رو میتونی به واسطه ی قدرت درون خودت درمان کنی! اما شرطش اینه که به دنیای درونت سفر کنی. سفر به دنیای درون چطور امکان پذیره؟ با مثبت اندیشی و افکار مثبت. وقتی که ذهنت مثبت باشه و آرامش داشته باشی، تو به دنیای درون هدایت میشی؛ همون دنیایی که خیلی راحت میتونی به بیماری کرونا غلبه کنی.

******

من کاری به اخبار ندارم، من کاری به این ندارم که هر روز چقدر آدم فوت میکنن و چقدر کرونا تلفات میده. من فقط به این کار دارم که ما آدما این ویروس رو خیلی برای خودمون بزرگ کردیم؛ بزرگ تر از اونی که فکر میکنیم دیگه درمانی نداره. این خیلی اشتباهه. ما آدما میتونیم به اون غلبه کنیم، ما میتونم اون رو بهبود ببخشیم! فقط باید باور کنیم. اول باید باور کنیم که درمان کرونا ویروس امکان پذیره تا بعد بتونیم راهی برای درمانش پیدا کنیم.

******

مثبت اندیش باش. حتی اگر در شرایط خیلی سخت هم قرار گرفتی، باز هم راهی پیدا کن که به واسطه ی اون بتونی به چیزای مثبت و خوب فکر کنی. مثلاً توی دوران ویروس کرونا، توجه خودت رو بزار روی چیزای مثبت. الکی نگو که چیز مثبتی باقی نمونده، اگه بخوای میتونی پیدا کنی. اون موقع میبینی که زندگی چقدر شیرین تره.

پیشگیری و درمان بیماری کرونا
جملات انگیزشی مثبت برای کرونا

جملات انگیزشی مثبت برای ویروس کرونا

حتی اگه تمام نکات بهداشتی رو هم رعایت کنی، حتی اگه کاملا تمیز باشی و هیچ گونه آلودگی ای رو اجازه ندی که به بدنت نزدیک بشه، اما در کنار اینا افکارت آلوده باشه، تو خیلی راحت به کرونا مبتلا میشی. برای درمان کرونا ویروس تو باید اول از همه چیز روی افکارت کار کنی و افکارت رو مثبت کنی. بعد از انجام این کارها، نوبت به رعایت نکات بهداشتی میرسه. فکر که مریض باشه، جسم رو هم مریض میکنه.

******

تا میتونی برای درمان بیماری کرونا مثبت فکر کن و تا میتونی خودت رو با انگیزه بالا نگه داره. این انگیزه معجزه میکنه. نمیخوام جملات انگیزشی کرونا رو همینجوری الکی به تو بگم یا امید واهی بدم، نه اصلا! قانون جهان میگه که اگه انگیزه داشته باشی، پیروزی. پس انگیزه ات رو پیدا کن و هر روز این انگیزه رو بیشتر از قبل کن تا بالاخره به این ویروس پیروز بشی.

******

از کرونا ضعیف تر هم دیدی؟ منکه ندیدم. یک ویروس چینی خیلی ساده که به راحتی قابل درمانه؛ یک ویروس الکی که خیلی راحت از بین میبره. درمان کرونا ویروس خیلی راحته و آدم خیلی زود این ویروس رو در خودش از بین میبره. فکرش رو بکن! اگه از اول همچین حرف هایی رو میشنیدیم، الان این ویروس اینقدر برامون بزرگ شده بود؟ اتفاقای بد به واسطه ی افکار بد میفتن. اگه افکار تغییر کنن، این اتفاقا هم کمرنگ تر میشن. نمیخوام بگم کرونا کلا از بین میرفت، اما ناراحتی های مردم خیلی کمتر میشد.

امیدواریم که از خواندن این جملات مثبت لذت برده باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید