درمان کرونا به واسطه ی قدرت ذهن امکان پذیر است. این ذهن است که به تمام سلول های بدن حکم فرماست و زمانی که بر آن غلبه کنید و  کنترل آن را در دست بگیرید، به خدمتتان در خواهد آمد.
در این مقاله قصد داریم در رابطه با درمان ویروس کرونا با ۷ روش فوق العاده عالی به واسطه ی قدرت ذهن که شامل تصویرسازی ذهنی، تکرار عبارات تاکیدی، خواندن جملات انگیزشی، خواندن کتاب های انگیزشی، تماشای فیلم های انگیزشی و صحبت با افراد مثبت هستند صحبت کنیم و در انتها ۱۵ راه کاربردی دیگر برای درمان بهتر به شما ارائه دهیم. همراه ما باشید.

درمان ویروس کرونا با ذهن

شاید برایتان غیر قابل باور باشد که فقط به واسطه ی ذهن بتوان بر ویروس کرونا غلبه کرد. اما واقعا همینطور است! اگر باور ندارید و اگر مبتلا به این ویروس و یا حتی مشکوک به آن هستید، فقط چند روز از روش های زیر استفاده کنید تا صحت ماجرا را درک کنید.

قبل از عمل به هر کدام از این روش ها، ایمان شماست که میزان اعتبار آنها را تعیین می کند. پس هر چه می توانید ایمان تان را نسبت به آنها بیشتر کنید. در اوایل ممکن است این کار کمی سخت باشد. شما باید آنقدر مداومت از خود به خرج دهید تا بالاخره به نتیجه دلخواه تان برسید.

درمان کرونا به واسطه ی قدرت ذهن می تواند امکان پذیر باشد! به شرط اینکه شما این روش ها را جدی بگیرید و با کوچکترین نشانه هایی آنها را تایید کنید تا درمان برای ذهن تان قابل باورتر بشود. بیش از این در مورد قدرت ذهن و غلبه بر ویروس کرونا صحبت نمی کنیم؛ به سراغ بحث اصلی مان یعنی همان روش های فوق العاده درمان کرونا ویروس می رویم. همراه ما باشید

درمان کرونا ویروس,ویروس کرونا, قدرت ذهن,سلامتی,تندرستی,نشاط
به واسطه ی قدرت ذهن می توان بر کرونا غلبه کرد

تصویر سازی ذهنی

تصویر سازی ذهنی شما را به خواسته تان بسیار نزدیک می کند. از تصویر سازی یا بهتر است بگوییم تجسم می توانید در اهداف و خواسته هایتان در هر حوزه ای از زندگی استفاده کنید. اکنون هدف ما برای استفاده از تصویر سازی ذهنی سلامتی است! ما به واسطه ی تصویر سازی ذهنی می خواهیم به درمان کرونا بپردازیم.

قبل از شروع تصویر سازی، بهتر است که تمام عوامل حواس پرتی را به حداقل برسانید. یعنی اگر پنجره اتاق باز است آن را ببندید، موبایل تان اگر روشن است آن را خاموش کنید و کاملاً برای تصویر سازی آماده شوید.

تمرین ریلکسیشن شما را آماده تر می کند. به منظور انجام این تمرین، موزیکی آرامش بخش و بی کلام پخش کنید و سپس به روی تک تک اندام هایتان تمرکز کرده و آنها را به صورت ذهنی از هر گرفتگی و خستگی بزدایید.

بعد از انجام تمرین ریلکسیشن، اکنون نوبت تصویر سازی ذهنی است. تصور کنید که راهی برای درمان کرونا پیدا شده و شما از این ویروس رهایی یافته اید. به اینکه چطور و چگونه این اتفاق افتاده اصلا فکر نکنید! فقط و فقط روی نتیجه تمرکز کرده و تا می توانید با جزئیات بیشتر تصویر سازی را انجام دهید.

به عنوان مثال تصور کنید که در یک بیمارستان هستید. اندکی در سالن قدم بر می دارید، به یک باره پرستاری را می بینید که با خوشحالی از اتاقی بیرون می آید و مژده می دهد که بیمار دیگری از ویروس کرونا نجات یافته. برگه هایی در دستتان است! آن برگه ها را جلو چشم تان گرفته و شروع به مطالعه می کنید.
روی برگه ها نام خودتان نوشته شده. کمی پایین تر می روید. از چیزی که می بینید ذوق زده می شوید. روی برگه نوشته شده که درمان کرونا برای آقا یا خانم فلانی که شما باشید پاسخ داده و شما اکنون به صورت کامل مداوا شده اید.

هرچه می توانید برای تصویرسازی جزئیات را بیشتر و بیشتر کنید تا درمان کرونا ویروس قطعی تر شود. ایمان تان را هر روز نسبت به این تمرین بیشتر کنید تا نتایج بیشتری ببینید. فراموش نکنید که فقط برای چند روز قرار است که بدون هیچگونه پیش داوری این تمرینات را انجام دهید.

هر صحنه ای که به شما حس خوبی می دهد و مرتبط با درمان کرونا است را در ذهن تصور کنید تا به خواسته تان نزدیک تر شوید. در هنگام تصویر سازی ذهنی، می توانید از موزیک های آرامش بخش هم استفاده کنید تا بیشتر جذب آن چیزی که تصور می کنید بشوید.

درمان کرونا ویروس,ویروس کرونا, قدرت ذهن,سلامتی,تندرستی,نشاط
برای درمان کرونا و سلامتی و تندرستی کامل باید به قدرت ذهن رجوع کرد

تکرار عبارات تاکیدی

عبارات تاکیدی جادو می کنند. وقتی که یک باور را چندین بار تکرار کنید و روی آن مصمم شوید، ذهن کم کم مقاومتش را در برابر آن از دست خواهد داد و اجازه می دهد که باور واردش شود. شما به واسطه ی عبارات تاکیدی، باورهای مثبتی را به ذهن تان القا می کنید.

لیستی از بهترین عبارات تاکیدی برای درمان کرونا ویروس را در وب سایت منتشر کرده ایم که می توانید به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید.

اگر به خوبی این تمرین را انجام دهید، درمان کرونا ویروس با عبارت های تاکیدی می تواند حتمی باشد! عبارت های تاکیدی مناسبی را انتخاب کنید و سپس در هر زمان از روز که احساس بهتری به شما میدهد، آنها را تکرار کنید.

فقط عباراتی را انتخاب کنید که به شما احساس خوبی می دهند. اگر از بین لیست عبارت های تاکیدی ای که در رابطه با کرونا ویروس منتشر کرده بودیم نتوانستید عبارتی که واقعا به شما حس خوبی بدهد را پیدا کنید، پس با توجه به الگویی که در ادامه می گوییم برای خودتان عبارات تاکیدی بسازید.

 • برای ساخت عبارات تاکیدی، بیشتر از ضمیر من استفاده کنید.
 • در جملات تاکیدی هرگز از کلمات منفی مانند نمی شود، اتفاق نمی افتد و … به استفاده نکنید.
 • تا می توانید این عبارات را کوتاه تر کنید که برای تکرارشان دچار خستگی نشوید.
 • عبارات تاکیدی را با افعال ماضی یا مضارع بسازید.

خب وقتی که عبارات را ساختید، زمانی از روز که بیشتر انرژی را دارید و تکرار آن عبارات به شما حس خوبی می دهد را انتخاب کرده و سپس اقدام به تکرار آنها برای رمان کرونا نمایید.

این یکی از روش های درمان کرونا است که فوق العاده بوده و میزان بازخورد آن به باورتان بستگی دارد.

درمان کرونا ویروس,ویروس کرونا, قدرت ذهن,سلامتی,تندرستی,نشاط
با درمان ویروس کرونا با قدرت ذهن به تندرستی و نشاط تن دست پیدا می کنید

خواندن جملات انگیزشی

خواندن جملات انگیزشی نیز روش خوبی برای درمان کرونا است. جملات انگیزشی مختلفی برای سلامتی بسازید و هر روز آنها را بخوانید. اگر نمی توانید خودتان جمله ی انگیزشی بسازید، در سطح اینترنت منابع مختلفی هستند که اقدام به انتشار جملات مثبت و انگیزاننده می کنند که می توانید از آنها استفاده کنید.

جملات انگیزشی همانطور که از نام شان پیداست، انگیزه تان را بالاتر می برند. زمانی که انسانی انگیزه و امید داشته باشد، هیچ چیز نمیتواند مانع تاو شود. برای درمان کرونا باید امیدتان بیش از پیش شود.
قطعی ترین سلاح شیطان ناامیدی است که به راحتی به واسطه ی آن انسان را از پا درمی آورد. پس به او این اجازه را ندهید که از این صلاح در برابرتان استفاده کند.

به هر اندازه که خواندن این جملات به شما حس خوب میدهد، خواندن شان را ادامه دهید. خواندن این جملات با صدای بلند می تواند نتیجه ی بهتری داشته باشد. هر جمله ای که می خوانید را با تک تک سلول های بدن تان حس کنید و باور کنید که به نتیجه ی خوبی برسید.

درمان کرونا ویروس به واسطه ی جملات انگیزشی زمانی امکان پذیر است که شما مقاومت ذهنی تان را کنار بگذارید و واقعا بخواهید که درمان شوید.

خواندن کتاب های انگیزشی

هر کتاب تجربه ی سال ها زندگی یک انسان است که شما به قیمتی اندک به آن تجربه دسترسی پیدا می کنید. فرقی نمیکند که از کتاب های انگیزشی در چه حوزه ای بخواهید استفاده کنید، در هر صورت وظیفه ی آنها این است که انگیزه و امید را در شما بیش از پیش کنند.

برای سلامتی و بهبود بیماری نیز خواندن این کتاب ها بی فایده نیست. درمان کرونا به واسطه ی خواندن کتاب های انگیزشی هم امکان پذیر است. پس تا می توانید کتاب های انگیزشی بی نظیری از افرادی مانند آنتونی رابینز را تهیه و در ساعاتی از روز مشغول به خواندن آنها شوید.

در روزهایی که برای پیشگیری و درمان کرونا ویروس خودتان را در خانه قرنطینه کرده اید، فرصت مناسبی برای کتاب خواندن پیدا می کنید. با خواندن کتاب در این روزها، هم انرژی تان بیش از پیش میشود و هم از راهی برای پیشگیری و درمان این ویروس استفاده کرده اید.

درمان کرونا ویروس,ویروس کرونا, قدرت ذهن,سلامتی,تندرستی,نشاط
به راحتی می توان با قدرت ذهن ویروس کرونا را درمان کرد

تماشای فیلم های انگیزشی

شاید خواندن کتاب آن چنان به مذاق شما خوش نیاید، پس روش بهتری هم وجود دارد! برای درمان کرونا ویروس، فیلم های انگیزشی ببینید. اگر در سطح اینترنت در مورد فیلم های انگیزشی سرچ کنید، چندین فیلم فوق العاده معرفی خواهند شد. این فیلم ها تاثیر به سزایی در افزایش روحیه دارند.

تنها به فیلم های انگیزشی اکتفا نکنید و به سراغ ویدیوهای انگیزشی فوق العاده ای که در سطح اینترنت وجود دارند هم بروید و آنها را مشاهده نمایید. بعد از تمام این ها، فیلم های طنز و کمدی هم گزینه ی مناسبی هستند. چرا که باعث می شوند برای مدتی هم که شده بخندید و مشکلات را فراموش کنید.

صحبت با افراد مثبت

هر فرد تحت تاثیر ۵ نفر از افرادی است که در زندگی او هستند. این ۵ نفر را به دقت انتخاب کنید. افرادی مثبت را وارد زندگیتان کنید تا در مورد چیزهای مثبت با آنها صحبت نمایید و انگیزه تان را بیش از پیش کنید. افرادی که روحیه ای منفی دارند و یا افکار منفی شان را مدام به زبان می آورند، شما را هم به مانند خود منفی نگر خواهند کرد.

هدف شما این است که درمان کرونا را به واسطه ی قدرت ذهن تان عملی کنید! پس از افراد منفی باف دوری نمایید و تا می توانید در جمع افراد مثبت قرار بگیرید.

درمان کرونا ویروس,ویروس کرونا, قدرت ذهن,سلامتی,تندرستی,نشاط
درمان کرونا به واسطه ی قدرت ذهن دائمی خواهد بود

خودگویی های مثبت

خودگویی های انسان اغلب منفی است! چرا که ذهن طبق عادتی که دارد، روی نیمه خالی لیوان تمرکز می کند. شما باید این روند را برعکس کنید و کاری کنید که تمرکز ذهن روی نیمه پر لیوان برود! این کار با خودگویی های مثبت امکان پذیر است. خودگویی های مثبت روش فوق العاده ای برای درمان کرونا هستند.

با خود صحبت های مثبتی داشته باشید. تلقین مثبت را فراموش نکنید و تا می تواند انرژی تان را برای تلقین چیزهای مثبت به ذهن تان صرف کنید.

از میزان حرف های منفی ای که همیشه به خودتان می زنید بکاهید و به جای آنها در مورد چیزهای مثبت صحبت کنید. مثلاً اگر همیشه با خودتان می گفتید که هیچ راهی برای درمان کرونا یافت نمی شود و انسان ها محکوم هستند که به واسطه ی آن بمیرند، پس اکنون این خودگویی منفی را به خودگویی مثبت تغییر دهید و با خودتان بگویید که درمان کرونا کار ساده ای است و مانند بسیاری از ویروس هایی که آمدند و درمان شدند، این ویروس هم قابل درمان است.

درمان کرونا ویروس,ویروس کرونا, قدرت ذهن,سلامتی,تندرستی,نشاط
درمان کرونا ویروس به واسطه ی قدرت ذهن با برخی روش های خاص امکان پذیر است

۱۵ روش منحصر به فرد برای درمان کرونا با ذهن

 1. پیگیر اخبار منفی نباشید
 2. سرگرمی های زیادی را برای خود به وجود آورید
 3. برای درمان کرونا ویروس، از کانال ها و صفحات اجتماعی با مضمون اخبار منفی خارج شوید.
 4. کانال هایی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید که انگیزاننده هستند.
 5. سعی کنید به دیگران امید و انگیزه بدهید.
 6. فراموش کار خوبی شوید! یعنی اگر اخبار منفی در مورد کرونا را شنیدید، خیلی زود فراموش کنید.
 7. آهنگ های مثبت گوش کنید.
 8. برای اینکه کمتر ذهنتان درگیر کرونا شود، فعالیت های متعددی را در روز برای خود تدارک ببینید.
 9. به سراغ بهبود یافته گان کرونا بروید و با آنها صحبت کنید تا ذهن تان بپذیرد که درمان کرونا امکان پذیر است.
 10. هر فکر منفی را به چالش بکشید و با پرسیدن سئوالات یا گفتن خودگویی های مختلف، به خود بقبولانید که این فکر منفی بی پایه و اساس است.
 11. به فکرهای مثبت خود پر و بال دهید و هر چه می تواند قدرت آنها را بیشتر کنید.
 12. از طریق نوشتن متن های انگیزشی، به خودتان انگیزه بدهید. نوشتن معجزه می کند!
 13. تمام نکات لازم برای پیشگیری کرونا را رعایت کنید تا ذهن بپذیرد که دلیلی ندارد که به آن مبتلا شوید.
 14. کمتر در مورد کرونا حرف بزنید و بیشترین تمرکزتان روی اتفاقات خوب و مثبت باشد.
 15. با یک روانشناس حرفه ای در ارتباط باشید تا بتوانید افکار منفی را تحت کنترل بگیرید و قدرت ذهن تان را برای موفقیت در درمان کرونا بیش از پیش نمایید.

تمام روش هایی که برای درمان کرونا در این مقاله ذکر کردیم، برای مثبت اندیشی و مثبت فکر کردن شما بود. پس تا میتوانید به چیزهای مثبت توجه کنید. مهم کانون توجه شماست که می بایست بر روی چیزهای مثبت قرار بگیرد. این رازی است که اگر به آن عمل کنید، موفقیت تان در درمان کرونا حتمی خواهد بود.

هیچوقت قدرت ذهن را دست کم نگیرید! تمام روش هایی که در این مقاله گفتیم، همگی روی افزایش قدرت ذهن تمرکز دارند و کاری می کنند که ذهن شما بیش از پیش قدرتمند شود. استرس ویروس کرونا زودتر از خود ویروس می تواند شما را از پا در بیاورد. پس این اجازه را به آن ندهید.

راهکارهای شما برای درمان کرونا با ذهن

اگر راهکار ذهنی دیگری دارید که برای درمان کرونا می توان از آن استفاده کرد، خوشحال می شویم که از بخش نظرات که کمی پایین تر از این مقاله است، آن را با ما در میان بگذارید. اگر نظری هم در مورد این مقاله دارید، خوشحال می شویم که آن را برایمان بنویسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید