ویروس کرونا یا همان coronavirus امروزه زبان زد همه ی مردم شده! این ویروس تا حدی پیش رفته که باعث تعطیلی مدارس و بسیاری از ارگان های های دیگر نیز شده است؛ در حال و هوایی که این ویروس در حال انتشار است، سوالی پیش می آید که چطور از آن جلوگیری کنیم و یا کلا آن را درمان نماییم؟! در این مقاله از وب سایت موفقیت می خواهیم در مورد درمان این ویروس با قدرت ذهن حرف بزنیم. همراه ما باشید.

حتما تا کنون راه حل های مختلفی را راجع به جلوگیری از ویروس کرونا مانند شستن دستان و … خوانده اید؛ ما در این مقاله قصد داریم از نگاهی متفاوت به این قضیه بنگریم و به شما آموزش دهیم که علاوه بر مواردی که در همه جا خوانده اید، یاد بگیرید که چطور از طریق قدرت ذهن از آن جلوگیری کنید و یا حتی اگر مبتلا به آن هستید، آن را از بدنتان خارج نمایید.

توجه: در همین ابتدا اشاره کنیم که این مقاله در حوزه ی سلامت روح و روان نوشته می شود و زمانی که شما روح و روانی سالم داشته باشید، می توانید بر هرگونه مشکل جسمی پیروز شوید. این مقاله سعی دارد از جنبه ای دیگر به قضیه نگاه کنید و نگرانی ها و استرس هایی که در مورد ویروس کرونا به وجود آمده اند را به حداقل برساند. از شما خواهشمندیم به جای سوء برداشت و یا نادیده گرفتن این مطلب، برای یک بار هم که شده آن را مطالعه کنید و اندکی در مورد آن فکر نمایید.

جلوگیری از ویروس کرونا به وسیله قدرت ذهن

ذهن انسان بسیار قدرتمند است و توانایی خلق هر چیزی را دارد. شما اگر دائما ذهن تان را با افکار و باورهای محدود کننده پر کنید، قاعدتا اتفاقات منفی ای در زندگی شما پیش خواهند آمد و اگر برعکس، آن را با افکار مثبت پر کنید، اتفاقات خوبی برایتان می افتد.

ذهن بر تمام نقاط بدن هم حکم فرماست و حتی اگر یکی از آن نقاط دارای مشکل خاصی نباشد، اما ذهن باور کند که این قسمت خاص دارای مشکل است، کم کم آن مشکل برای آن قسمت خاص از بدن به وجود خواهد آمد.

درمان ویروس کرونا,پیشگیری,سلامتی,بیماری,کرونا ویروس,قدرت ذهن
شما می توانید با قدرت ذهن ویروس کرونا را شکست دهید

گفته شده که برای اثبات قدرت ذهن بر بدن، دو زندانی که قرار بود اعدام شوند را آماده کردند و سپس رگ زندانی اول را جلوی زندانی دوم زدند و زندانی دوم به چشم دید که نفر اول چطور جان می دهد و در انتها کشته می شود.

بعد از اینکه این زندانی این اتفاقات را به چشم دید، چشمان او را بستند و بعد روی دست او خراشی کوچک به وجود آوردند، یک کیسه ی آب گرم را روی دست او گرفتند و با سوراخ کردن آن کیسه و گرفتن آن روی قسمت خراشیده شده دست، کم کم آب از آن خارج می شد و روی دست زندانی می ریخت.
این زندانی به مانند زندانی اول که واقعا رگ او را زده بودند جان باخت در صورتی که فقط خراشی کوچک روی دست او ایجاد شده بود و چیزی که روی دستش می ریخت در واقع آب بوده است نه خون! ولی آنقدر این مسئله برای این زندانی باور پذیر شده بود و آنقدر به خود تلقین کرده بود که همان خراش کوچک و کیسه ی آب گرم باعث جان دادن او شدند.

از این داستان می توانیم به قدرت ذهن پی ببریم. در واقع یک خراش کوچک و یا یک کیسه ی آب گرم هیچوقت موجب مرگ انسان نمی شوند؛ اما اگر یکی از همین ها با قدرت ذهن مخلوط شود، می تواند شخص سالمی را از پای درآورد.

فرقی نمی کند که شما کشنده ترین ویروس را گرفته باشید یا ساده ترین ویروسی که با کمی مراقبت برطرف می شود؛ اگر در هر کدام از این ویروس ها از قدرت ذهن به جهت منفی استفاده کنید، طولی نخواهد کشید که ویروسی که گرفته اید شما را از پای در خواهد آورد. حال این ویروس می خواهد ویروس کرونا باشد و یا هر ویروس دیگری.

چطور از ویروس کرونا جلوگیری کنیم؟

خب تا به اینجا در مورد قدرت ذهن مطالبی را برای شما ارائه دادیم و تاثیر آن را بر زندگی انسان ذکر کردیم. اکنون می خواهیم راه حلی به شما بدهیم که به واسطه ی قدرت ذهن بتوانید از ویروس کرونا جلوگیری کنید و مانع به وجود آمدن آن شوید.

برای جلوگیری از ویروس کرونا به واسطه ی قدرت ذهن، شما باید بتوانید ذهن تان را با افکار مثبت پر کنید. البته که رعایت تمام اصول و قواعدی که حتما تا به حال در مقالات و رسانه های زیادی دیده و خوانده اید هم الزامیست! اما زمانی که ذهن شما با افکاری که بر پایه ی مریضی و درد هستند پر شده باشد، حتی با رعایت تمام این نکات هم نمی توانید آنقدر که باید از این ویروس جلوگیری کنید.

هر چقدر که درباره ویروس کرونا به دنبال اخبار منفی باشید، دائما نشانه های آن را در خودتان جستجو کنید و همواره در مورد آن صحبت کنید، در واقع به آن پر و بال داده اید و کاری کرده اید که قدرت این ویروس نسبت به گذشته برای ذهن تان چندین برابر شود.

شاید با خود بگویید که اگر به واسطه ی قدرت ذهن میشد کاری کرد، پس آن همه پزشک و دانشمندان مختلف به دنبال پیدا کردن راه حلی برای از بین بردن این ویروس نبودند. ما هم این گفته را رد نمی کنیم و با اینکه باید راه حلی قطعی و دائمی برای درمان ویروس کرونا پیدا شود موافقیم! اما تا زمانی که نتوانید ذهن تان را از افکار منفی و بیماری زا رها کنید، نمی توانید به طور قطع از این ویروس جلوگیری نمایید.

درمان ویروس کرونا,پیشگیری,سلامتی,بیماری,کرونا ویروس,قدرت ذهن
افکار مثبت به شما کمک می کنند که ویروس کرونا را شکست دهید

راه هایی برای پیشگیری از ویروس کرونا

اکنون چند راه حل برای اینکه به واسطه ی قدرت ذهن از ورود ویروس کرونا به بدن تان جلوگیری کنید و مانع آن شوید را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

اخبار منفی را دنبال نکنید

دنبال نکردن اخبار منفی به منزله ی این نیست که ما به شما بگوییم که اخبار مربوط به پیشگیری از ویروس کرونا و یا راه های از بین بردن آن را دنبال نکنید. منظور ما از اخبار منفی، همان اخبار کذب و دروغی هستند که در فضای مجازی بیشمار اند و فقط باعث به وجود آمدن رعب و وحشت در شما خواهند شد. به جای اینکه این اخبار را دنبال کنید و ذهن تان را با افکار منفی پر نمایید، اخبار مثبت را دنبال کنید.

به عنوان مثال شما می توانید به سراغ اخبار مربوط به ویروس های قبل از ویروس کرونا که وارد کشور شده بودند و برطرف شده بودند بروید و با این اخبار دائما به خود تلقین کنید که این ویروس آنقدر هم که باید خطرناک نیست و می توان آن را رفع نمود.

تمامی نکات بهداشتی را رعایت کنید

وقتی که تمام نکات بهداشتی را رعایت کردید، دیگر دلیلی ندارد که خیلی نگران ویروس کرونا باشید. اینگونه برای ذهن هم دلیل منطقی می آورید که نباید زیاد نگران این موضوع باشد. تا جایی که می توانید به تمامی نکات توجه کنید و آنها را عملی کنید تا به این شیوه ذهن تان را متقاعد سازید که شما خیلی کم در معرض این ویروس قرار دارید و دلیلی وجود ندارد که به آن مبتلا شوید.

با افراد مثبت صحبت کنید و جملات مثبتی را با خود تکرار کنید

به جای اینکه همواره نگران باشید و یا با استرس های بیهوده خود باعث شوید که ذهن تان در مقابل ویروس کرونا ضعیف شوید، جملات مثبت با خود تکرار کنید. تکرار کردن جملات مثبت باعث باور کردن یک موضوع می شود.

علاوه بر مسئله ای که در بالا ذکر شد، سعی کنید در جمع افراد مثبت هم قرار بگیرید و خود را از افراد منفی باف دور نمایید تا به این صورت دائما ذهن تان را با افکار مثبت پر کنید. اطرافیان تان تاثیر به سزایی روی شما در باور کردن یک مسئله دارند.

برای ایمان بیشتر به این موضوع به این مثال توجه کنید که مثلا اگر فردی در میان یک جمع دائما احمق و کودن خطاب شود، بعد از مدتی باور می کند که واقعا کودن است و اگر همین فرد در میان جمعی قرار بگیرد که دائما او را تشویق می کنند، از خود تصویر یک فرد قدرتمند را خواهد داشت. در واقع این ها تاثیر همان جملات و صحبت هایی است که شنیده و کم کم برایش تبدیل به باور شده اند.

پس شما هم همواره با کسانی صحبت کنید که ذهنی مثبت دارند و به دنبال اخبار منفی ویروس کرونا نیستند. خودتان هم خودگویی های مثبت را فراموش نکنید و تا جایی که می توانید با عبارات تاکیدی مختلف و جملات مثبت در ذهن تان باوری بسازید که منجر به قدرتمند شدنش در برابر ویروس کرونا بشود.

درمان ویروس کرونا,پیشگیری,سلامتی,بیماری,کرونا ویروس,قدرت ذهن
یکی از راه های درمان و پیشگیری از ویروس کرونا با قدرت ذهن این است که در جمع افراد مثبت قرار بگیرید

پیگیر کسانی باشید که بهبود یافته اند

برای اینکه ویروس کرونا برای ذهن تان خیلی کوچک به شمار بیاید، باید به دنبال کسانی باشید که بهبود یافته اند. به جای اینکه دائم به دنبال افرادی باشید که از این ویروس کشته شده اند، به دنبال بهبود یافته گان باشید تا کم کم ذهن شما هم باور کند که این ویروس آنقدر هم که باید قدرتمند نیست و اگر کسانی بوده اند که با آن کشته شده اند، کسانی هم هستند که بهبود یافته و دوباره به زندگی شان بازگشته اند.

ذهن عادت دارد همیشه به نیمه ی خالی لیوان توجه کنید که شما باید با تمرین و ممارست کاری خلاف این را انجام دهید. این یکی از قدرتمندترین روش های پیشگیری از ویروس کرونا به واسطه ی قدرت ذهن می باشد.

باورتان را در مورد قدرت ذهن بیشتر کنید

اغلب افراد در مورد قدرت درون اطلاعاتی ندارند و یا به باور درستی در مورد آن نرسیده اند. در واقع نمیکره منطقی و استدلال گر مغز آنها جلوی این کارشان را می گیرد تا آنها به قدرت ذهن برای از بین بردن مشکلات و بیماری هایشان تکیه کنند.

برای اینکه نیم کره استدلال گر خود را راضی کنید تا اجازه دهد که به واسطه ی قدرت ذهن بر ویروس کرونا و یا هر بیماری دیگر غلبه نمایید، باید به گذشته خود برگردید و ببینید که طبق توضیحاتی که دادیم تا به حال چقدر توانسته اید به واسطه ی قدرت ذهن خود بر مشکلات تان پیروز شوید.
زمانی که ذهن تان کاملا منفی بود را به یاد بیاورید و ببینید که آیا با آن ذهنیت توانستید به درستی و با آرامش مشکل خود را حل کنید یا نه و برعکس زمانی را به یاد بیاورید که ذهنی مثبت نگر داشته اید و فکر کنید و ببینید که آیا به واسطه ی آن توانسته بودید بر مشکلات پیروز شوید یا نه.
اگر به خوبی گذشته را مرور کرده باشید، به این نتیجه می رسید که در بیشتر مواقع شما به واسطه ی ذهن مثبت نگرتان توانسته بودید بر مشکلات نفوذ کنید. با یادآوری مداوم این خاطرات، می توانید نیم کره ی منطقی مغزتان را راضی کنید تا اجازه ی باور کردن را به ذهن تان بدهد و به قدرت ذهن ایمان بیاورد.

درمان ویروس کرونا,پیشگیری,سلامتی,بیماری,کرونا ویروس,قدرت ذهن
برای درمان ویروس کرونا به واسطه ی ذهن سعی کنید که ایمان تان را نسبت به قدرت ذهن بیشتر کنید

اخبار مثبت را حتی اگر دروغ هستند بپذیرید

اخباری که مثبت هستند را بشنوید و آنها را باور کنید. متاسفانه در مورد ویروس کرونا آنقدر خبرهای ضد و نقیض انتشار یافته که کمتر کسی به اخبار مثبت آن توجه می کند و می پندارند که برای آرام نگه داشت فضا و جو جامعه این اخبار منتشر می شود و به همین دلیل صحتی ندارند.

برای اینکه خود را در فضای مثبتی نگه دارید، این اخبار را حتی اگر دروغ باشند بپذیرید. فراموش نکنید که وظیفه ی شما این است که ذهن تان را با چیزهای مثبت پر کنید و این هم یکی از روش هایی است که به واسطه ی آن می توانید این کار را انجام دهید. پس از انجام دادن آن غافل نمانید.

این گول زدن خود نیست بلکه نوعی پرورش ذهن با افکار مثبت است که باعث می شود حالتان بهتر باشد و احساس خوب بیشتری داشته باشید.

درمان ویروس کرونا با قدرت ذهن

زمانی که تمام این کارها را انجام دادید، تا حد زیادی در برابر این ویروس مقاوم خواهید بود. به یاد داشته باشید که بدن و جسم انسان می تواند در برابر بیماری های زیادی مقاومت کند، اما اگر زمانی روح انسان ضعیف شود و زمانی کارکرد روح با اختلال روبرو شود، آن موقع حتی کوچکترین بیماری ها هم میتوانند انسان را از پا در بیاورند.

برای اینکه ویروس کرونا را درمان کنید و بتوانید از شیوع آن پیشگیری کنید، باید یک روح و ذهن قدرتمند داشته باشید. داشتن ذهن قدرتمند هم به واسطه ی عمل به راهکارهایی که به شما ارائه کردیم امکان پذیر است.

اگر به تمام این موارد عمل کنید، آن موقع است که نتیجه ی این کار را در تمام ابعاد زندگی تان خواهید دید. مثبت نگر بودن به بهانه ی ویروس کرونا خوبی اش این است که باعث می شود شما در تمام جوانب زندگی تان رشد و پیشرفت داشته باشید. زمانی که ذهنی باز و مثبت داشتید، ایده هایی عالی برای کسب و کارتان پیدا می کنید، رابطه تان چه به صورت اجتماعی و چه به صورت عاطفی بی نظیر خواهید بود، زندگی ای همراه با آرامش خواهید داشت و سلامتی را هم که در قبل در مورد آن حرف زدیم، به صورت کامل به دست می آورید.

اگر نکته ای در مورد این مقاله ذهن شما را به خود درگیر کرده و یا شبهه ای در مورد نحوه درمان ویروس کرونا به واسطه ی قدرت ذهن دارید، حتما در بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید. مدیریت وب سایت موفقیت در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخگوی شما خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید