عده ای هستند که به خاطر افزایش مشکلات و بیماری های جسمی و روحی، این سوال را دارند که چطور سلامتی ام را کامل به دست بیاورم و به آن برسم؛ ما در این مقاله قصد داریم این پاسخ را به آنها بدهیم که به واسطه این پاسخ بتوانند از پس هر مشکل جسمی یا روحی که دارند، بر بیایند و در نهایت به سلامتی دست پیدا کنند. همراه ما در این مقاله از وب سایت موفقیت باشید.

چطور سلامتی ام را کامل به دست بیاورم و به آن برسم؟

چیزی که ما را نسبت به سایر موجودات برتری می دهد، ذهن و افکار ماست. زمانی که یک موجود زنده به غیر از انسان دچار مریضی می شود، اغلب به خاطر همان مریضی کشته خواهد شد. اما انسان می توانید بیماری اش را از بین ببرد و بر آن غلبه کند. این به خاطر همین قدرت ذهن اوست که باعث می شود بر بیماری ها غلبه کند و به راحتی از پس آنها بر بیاید.

اگر این سوال برایتان به وجود آمده که چطور سلامتی ام را به صورت کامل به دست بیاورم و به آن برسم، پس باید پاسخ آن را در همین ذهن و افکارتان جستجو کنید تا بالاخره بتوانید راه حل درستی برای بهبود همه ی بیماری های خود پیدا نمایید.

چطور سلامتی ام را کامل به دست بیاورم
برای رسیدن به سلامتی کامل، باید بتوانید ذهن تان را کنترل کنید

رسیدن به سلامتی کامل به واسطه ی قدرت افکار

افکار منفی بیماری زا هستند و کم کم در شما بیماری های مختلفی را به وجود خواهند آورد. اگر می خواهید شرایط را تغییر دهید و بیماری تان را ریشه کن کنید، افکار بیماری زای خود را تغییر دهید. سعی کنید به مثبت اندیشی روی بیاورید و به جای اینکه دائما به بیماری تان فکر کنید، انواع افکار مثبت را در خود به وجود آورده و دائما ذهن خود را با افکار منفی مشغول نکنید.

ممکن است با خود بگویید که با وجود دردهایی که دارم، این کار غیر ممکن است. ما هم به این مسئله آگاه هستیم. اما زمانی که شما بتوانید کم کم تمرکزتان را از روی درد بردارید و به چیزهای بهتری فکر کنید، می توانید این درد را ریشه کن کنید.
برای اینکه بیشتر به این موضوع یقین پیدا کنید، لحظه ای به یک لواشک ترش فکر کنید و آن را تجسم کنید. می بینید؟ آب دهان شما بدون اینکه در واقعیت لواشک یا ترشکی باشد، راه افتاد. این یعنی ذهن فرق بین تصویر سازی ذهنی و تجسم را با واقعیت تشخیص نمی دهد و اگر شما یاد بگیرید سلامتی را تجسم کنید و افکار مثبت داشته باشید، کم کم بیماری ریشه کن خواهد شد.

پس پاسخ سوال که چطور سلامتی ام را کامل به دست بیاورم و به آن برسم، در افکار مثبت شماست. هر چقدر که افکار مثبت داشته باشید، می توانید بیشتر و بیشتر به سلامتی برسید. یکی از راه های افزایش افکار مثبت تکرار عبارات تاکیدی است. عبارات تاکیدی افکار مختلفی که جنبه ای مثبت دارند را وارد ذهن می کنند. ما مقاله ای با عنوان عبارات تاکیدی فوق العاده قدرتمند برای دستیابی به سلامتی را تهیه کرده ایم که می تواند مکملی برای این مقاله باشد. پیشنهاد می کنیم که عبارات تاکیدی داخل آن را هم مطالعه نمایید.

ممکن هم هست که مقاومت ذهنی تان در برابر این مسئله خودش را نشان دهد و به این راحتی ها این مسئله را نپذیرید. باید بگوییم که این اتفاق طبیعی است! اما فقط چند بار این کار را امتحان کنید و اگر از ان نتیجه گرفتید، برای همیشه از آن استفاده کنید.

چطور سلامتی ام را کامل به دست بیاورم
تاثیر ذهن بر افزایش سلامتی انسان، بسیار زیاد است

تجربه خوشبختی در همه ی ابعاد زندگی

اگر به جز این سئوال که چطور سلامتی ام را کامل به دست بیاورم و به آن دست پیدا کنم، سوالاتی از قبیل چطور تبدیل به یک انسان موفق شوم، چطور خوشبختی را تجربه کنم، چطور به ثروت برسم و … را دارید، پس حتما سری به دیگر مقالات وب سایت موفقیت سری بزنید. این سایت همواره سعی دارد مقالات متعددی را در حوزه موفقیت و کامیابی برایتان منتشر کند که به شما در خلق یک زندگی هرچه شادتر و بهتر برای خودتان کمک نماید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید