فروش بیشتر و بهتر را وقتی تجربه می کنید که از لحاظ ذهنی انگیزه ی فوق العاده ای داشته باشید. در این مطلب ما انواع جملات انگیزشی برایب افزایش مشتری، افزایش فروش، جذب مشتری و حفظ مشتری را در اختیارتان قرار خواهیم داد. با این جملات انگیزشی، فروش باورنکردنی ای را تجربه کنید و به روندد بیشتر شدن مشتری های خود سرعت ببخشید. بیش از این منتظرتان نمی گذاریم. پیش به سوی کمیابترین مجموعه جمله های انگیزاننده برای فروش.

گلچینی از جملات انگیزشی این مقاله را می توانید در ویدیو زیر بخوانید

جملات انگیزشی برای فروش بیشتر

در این دنیا انسان های زیادی زندگی می کنند که هر کدام از آنها در برهه ای از زمان به محصول و خدمات شما نیازمندند. هیچوقت ناامید نشوید و احساس نکنید که محصول شما کاربردی نیست. شما فقط مشتریان خود را پیدا نکرده اید و باید برای فروش بیشتر به دنبال مشتریان هدف خود باشید. افزایش فروش با پیدا کردن مشتری های هدف امکان پذیر است. این کار را انجام دهید و آن موقع شاهد بیشتر شدن فروش تان خواهید بود.

*****

فروش بیشتر به این وابسته است که شما چقدر محصول تان را باور دارید. تا زمانی که محصول تان را باور نداشته باشید و تا زمانی که واقعا یقین پیدا نکنید که محصول شما ارزشمند است و به کار مشتریان تان می آید، نمی توانید توقع افزایش فروش داشته باشید. پس به محصول تان ایمان داشته باشید تا بتوانید فروش خوبی را تجربه کنید.

*****

برای جذب مشتری به قدرت فروش خود ایمان داشته باش. تو می توانی و قدرتش را داری که باعث فروش بیشتر محصول خودت بشوی. به دیگرانی که اکنون فروش زیادی دارند توجه نکن؛ آنها هم زمانی به مانند تو بودند و زمانی با همین مقدار فروش کم توانستند پیشرفت کنند. اگر آنها توانستند، پس تو هم می توانی. لازمه اش این است که باور داشته باشی که آنقدر محصول تو تاثیر گذار است که روز به روز به تعداد مشتریان آن افزوده می شود.

*****

اگر فروش بیشتر می خواهی، پس باید بیشتر زمان بگذاری. اگر هم خرما را می خواهی و هم خدا را، پس روی کارت تمرکز بیشتری داشته باش. ببین که چطور می توانی باعث افزایش مشتری های خود شوی. زمانی که این چالش را حل کردی، آن موقع شاهد بیشتر شدن مشتری هایت خواهی بود. آن موقع است که می توانی فروش بی نظیری را تجربه کنی.

*****

برای افزایش مشتری باید روی کیفیت محصول خودت کار کنی. باور به اینکه محصول تو بی نقص است می تواند منجر به فروش بیشتر تو شود؛ اما این را به یاد داشته باش که تنها باور کردن این قضیه کافی نیست و تو باید واقعا محصول خود را بی نقص کنی تا همه ی مشتریان هدف تو به سمت آن جذب شوند.

فروش بیشتر,بیشتر شدن فروش,افزایش فروش,افزایش مشتری,بیشتر شدن مشتری,جذب مشتری,حفظ مشتری,زیاد شدن مشتری
جملات انگیزشی بی نظیر برای بیشتر شدن مشتریان و افزایش فروش

جملات انگیزشی برای افزایش فروش

کاری کن که مشتریان خودشان به سمت محصول تو بیایند. کاری کن که آنها خودشان متقاضی شوند که محصول تو را از تو خرید کنند. فروش بیشتر تو به این وابسته است که بتوانی بیشتر نیازهای مشتریان را با محصول خودت برطرف کنی. زمانی که توانستی نیازی را رفع نمایی، آن موقع شاهد جذب مشتری بیشتر و افزایش تعداد مشتری برای محصولت خواهی بود.

*****

همه ی مردم به دنبال روشی هستند که بتوانند فروش خود را بیشتر کنند. اکنون می خواهم یک روش فوق العاده عالی را به تو معرفی کنم که با آن می توانی شاهد فروش بیشتر محصول و خدمات خودت باشی. این روش، کار کردن روی ذهن و باور است. تا زمانی که باور داشته باشی که در جذب مشتری برای محصولات و خدماتت ضعیف هستی و تا زمانی که باور کنی که کسی از تو خرید نمی کند، نمی توانی فروش خوبی را تجربه کنی. برای زیاد شدن مشتری و یا حتی حفظ مشتری باید و باید باورت درست باشد.

*****

به فروشندگان منفی نگر توجه نکن. آنها همیشه برای اینکه فروش کم خود را توجیه کنند، به دنبال مقصر هستند و چه چیزی بهتر از شرایط بد کشور؟! آنها هر موقع که فروش خوبی ندارند، آن را به شرایط بد کشور ربط می دهند. اما در همین شرایط بد هم افرادی هستند که فروش بیشتر همان محصول را تجربه می کنند. تو هم اگر می خواهی که جزو این افراد باشی، پس به منفی نگرها توجهی نکن و همیشه به دنبال ترفندهایی برای افزایش مشتری های خود باش.

*****

فروش بیشتر محصول تو به این وابسته است که همیشه یک قدم از رقبای خود جلو تر باشی. به رقبایت و وضعیتی که دارند توجه کن و ببین که چطور می توانی از آنها پیشی بگیری و چطور می توانی جذب مشتری بیشتری را نسبت به آنها داشته باشی. با خودت فکر نکن که رقیبت بی نقص است. اگر خوب دقت کنی، نقص های او را خواهی یافت. محصول و خدمات خود را به حد کیفیت رقیبت برسان و سپس نقص هایی که او داشته را در کار خودت برطرف کند. آن موقع می بینی روند بیشتر شدن مشتری هایت چقدر بیش از پیش می شود.

*****

اگر در اوایل کارت هستی و تعداد مشتریان کم هستند، ناامید و ناراحت نشو. بسیاری از کسب و کارهای بزرگ هم روزی به مانند کسب و کار تو بودند و کم کم رشد کردند. تو باید بتوانی پله های رشد و موفقیت را آرام آرام بپیمایی تا در نهایت به آنچه که می خواهی یعنی جذب مشتری و فروش بیشتر دست پیدا کنی.

فروش بیشتر,بیشتر شدن فروش,افزایش فروش,افزایش مشتری,بیشتر شدن مشتری,جذب مشتری,حفظ مشتری,زیاد شدن مشتری
جملات انگیزشی برای کسب و کار و فروش

جملات انگیزشی برای افزایش مشتری

موفقیت تو به خود تو بستگی دارد. اگر موفقیت در فروش را می خواهی و دوست داری که فروش بیشتر و بهتری را تجربه کنی، پس دست به کار شو. منتظر تغییر شرایط جامعه و کشور نباش! معلوم نیست که این شرایط کی درست شوند. خودت با همان امکانات کمی هم که وجود دارد شروع کن و به دنبال بیشتر شدن فروش خود و افزایش مشتری هایت باش تا بتوانی در کسب و کارت موفق شوی.

*****

تمام موفقیت تو به خودت بستگی دارد. اگر هزاران راهکار افزایش فروش را آموخته باشی، اگر هزاران راه برای بیشتر شدن مشتری های خود بدانی و اگر انواع راهکارهای حفظ مشتری و افزایش آن را بدانی اما به آنها عمل نکنی، هیچ نمی ارزد. اگر حتی یک راه برای فروش بیشتر محصولت بلد باشی و به همان یک راه عمل کنی، بسیار ارزشمندتر از این است که هزاران را آموخته باشی اما نتوانی این راه ها را به کار ببندی.

*****

اگر موفق و پیروزی در فروش را می خواهی، پس در مورد کالا و محصول خودت تا می توانی اطلاعات جمع کن و به آن ارزش بده. محصولاتت را به مانند فرزندت بشناس و تمام نقاط ضعف و نقاط قوت آن را دریاب و ارزش آن را با تمام آن نقاط ضعف و قوت بالا ببر. باور کن که هیچ مشتری ای دست رد به سینه ات نمی زند، وقتی که بداند که محصولاتت را به مانند فرزندت میشناسی و به مانند فرزندت برایش ارزش قائل می شوی. راز فروش بیشتر در همین نهفته است. اگر افزایش فروش می خواهی، پس محصولت را بشناس و آن را دوست بدار.

*****

اگر کسب و کارهای بزرگ را می بینی و به کار آنها غبطه میخوری، باید بگویم که آنها هم روزی به مانند تو بودند. می دانی راز فروش بیشتر و افزایش مشتریان آنها چه بوده؟ مصمم بودن در کارشان. آنها چه در مواقع موفقیت و چه در مواقع شکست روی کارشان مصمم بودند تا زمانی که مشتریان خود را یافتند. اگر افزایش فروش می خواهی و اگر می خواهی که زیاد شدن مشتری هایت را به چشم ببینی، پس در کارت مصمم باش.

*****

راز فروش بیشتر و افزایش فروش این است که نقاط عیب محصول خود را برطرف کنی. نگو که نمی شود یا شرایطش نیست. همان نقاط ضعف باعث شده اند که تو از جذب مشتری باز بمانی و حتی نتوانی برای حفظ مشتری های قبلی خود هم کاری کنی. اگر حفظ و افزایش مشتریان محصولاتت برایت اهمیت دارد، پس تا می توانی روی نقاط ضعف آنها کار کن و ضعف ها را از بین ببر. تنها محصولاتی در بازار به فروش می رسند که نسبت به محصول های مشابه نقاط ضعف کمتری داشته باشند.

فروش بیشتر,بیشتر شدن فروش,افزایش فروش,افزایش مشتری,بیشتر شدن مشتری,جذب مشتری,حفظ مشتری,زیاد شدن مشتری
جملات انگیزشی برای افزایش مشتریان

جملات انگیزشی برای جذب مشتری

در زمینه خدمات و محصولات خودت، تبدیل به یک برند شو. آنقدر کیفیت محصولاتت را بالا ببر که فروش بیشتر دیگر برایت یک رویا و خیال نباشد. بیشتر شدن فروش تو به این بستگی دارد که روی کیفیت محصولاتت کار کنی. زمانی که این کار را انجام دادی، تبدیل به یک برند می شوی و آن موقع است که روند بیشتر شدن مشتری هایت را به چشم خواهی دید.

*****

قبل از اینکه به فکر افزایش مشتری و زیاد شدن مشتری برای محصول خودت باشی، برای تمام سوال هایی که ممکن است در ذهن مشتری به وجود بیایند، پاسخی پیدا کن. این پاسخ ها رضایت مشتریان را برایت به ارمغان می آورند و در نهایت تو فروش بیشتر و بهتری را تجربه خواهی کرد. اگر به دنبال این سوال ها و پاسخ ها نباشی، زمانی که با مشتری رو به رو شدی، چیزی برای گفتن نداری و آن موقع است که باید منتظر یک شکست بزرگ باشی.

*****

فروش بیشتر حق توست، سهم توست و تو باید آن را تجربه کنی. بیشتر شدن فروش برای تو نباید یک چیز رویایی و دور از ذهن باشد. محصول تو هر چه که باشد ارزشمند است. تنها لازمه ی اینکه ماشین افزایش مشتری های محصولاتت استارت بخورد، این است که خودت هم ارزش آنها را درک کنی. وقتی که خودت برای محصولت ارزش قائل شدی، مطمئن باش که دیگران هم ارزش قائل خواهند شد.

*****

حتی به شوخی هم نگو که محصولاتت بی کیفیت و بی ارزش است. حرف ها قدرت دارند و تاثیر خود را می گذارند. به جای این حرف ها، مدام با خود تکرار کن که محصول ارزشمندی داری و مردم خواهان چنین محصولی هستند. اینگونه به فروش بیشتر خودت کمک کرده ای. زمانی که ذهن ناخودآگاه را تربیت کنی و باورهای ثروت آفرینی در آن قرار دهی، جهان هم با افزایش مشتری ها و حفظ مشتری ها به تو بازخورد خواهد داد.

*****

برای افزایش مشتری ها و فروش بیشتر خود لازم نیست که رقیبت را زمین بزنی. بگذار که رقبایت حضور داشته باشند. اتفاقا همینکه حضور داشته باشند، تو را وا می دارند که همواره برای ارتقاء کیفیت محصولات خودت تلاش کنی تا از آنها بهتر باشی. اینگونه در کارت هم رشد و پیشرفت خواهی داشت و روند زیاد شدن مشتری هایت هم سریعتر خواهد شد.

فروش بیشتر,بیشتر شدن فروش,افزایش فروش,افزایش مشتری,بیشتر شدن مشتری,جذب مشتری,حفظ مشتری,زیاد شدن مشتری
جملات انگیزشی نایاب برای حفظ مشتری

جملات انگیزشی برای بیشتر شدن فروش

می دانی چطور به فروش بیشتر و افزایش فروش خودت کمک کنی؟ طوری کار کن که انگار خود خدا مستقیما از تو خواسته که بیشترین مشتری ها را به دست بیاوری و در فروش موفق شوی. جذب مشتری و بیشتر شدن مشتری های خود را مثل یک وحی منزل از سوی خدا بدان که برایت نازل شده که حتما آن را عملی کنی.

*****

تو باید فروشندگی را بلد باشی تا بتوانی فروش بیشتر محصول خود را تجربه کنی. کسی که فروشندگی به قول معروف مثل خون در رگ هایش جریان داشته باشد، بهترین راه ها را برای حفظ مشتری و زیاد شدن مشتری پیدا خواهد کرد. وقتی که واقعا عاشق فروش باشی و وقتی که واقعا در درونت نسبت به فروش علاقه ی خاصی وجود داشته باشد، آن موقع است که می توانی در کارت موفق شوی.

*****

برعکس اینکه بعضی ها فکر می کنند که فروشندگی کار آسانی است، اینگونه نیست. اینکه هر روز به دنبال ترفندهایی برای فروش بیشتر و راهکارهایی برای افزایش فروش باشی سخت است. یک فروشنده در زمان تورم، مشکلات، سختی ها و … باید راه فروش خودش را پیدا کند و این سخت است. اگر تو هم یک فروشنده هستی و میخواهی جذب مشتری و در نهایت افزایش فروش داشته باشی، به این نکته توجه کن و همیشه آن را مد نظر خودت قرار بده.گرچه که این کار سخت است، اما ثمره ی شیرینی دارد.

*****

هر محصولی بازار خودش را دارد. اگر بتوانی بازار مربوط به محصول خود را بیابی، آن موقع فروش بیشتر و بهتری را تجربه خواهی کرد. زیاد شدن مشتری و روند حفظ مشتری به این بستگی دارد که تو در بازار مخصوص محصولات خودت کار کنی. در بازاری که مشتریان هدف تو وجود ندارند، هرگونه اقدامی برای فروش ممکن است بی نتیجه باشد.

*****

بیشتر شدن فروش با افزایش نکات مثبت محصول امکان پذیر است. اینکه بتوانی همواره نکات مثبت محصولاتت را ارتقاء دهی، یعنی اینکه گامی بزرگ در فروش بیشتر و عالی تر محصولاتت برداشته ای. هر چه امکانات و ویژگی های محصولاتت بیشتر باشد، مشتریان بیشتر ترغیب می شوند که آنها را از تو بخرند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید