در مسیر موفقیت مالی و خلق ثروت شما باید انگیزه داشته باشید تا بتوانید به خواسته ای که دارید برسید. در این مقاله از وب سایت موفقیت ما برایتان مجموعه جملات انگیزشی موفقیت مالی و ثروتمند شدن را آماده کرده ایم که به واسطه ی آنها بتوانید در مسیر رسیدن به خواسته تان، خودتان را از لحاظ انگیزه مجهز کنید.

جملات انگیزشی موفقیت مالی

تو باید در زندگی ات ثروتمند شوی! اصلا خدا برای همین تو را آفریده که ثروتمند شوی و با ثروت بتوانی دنیا را تجربه کنی. به این نگاه نکن که می گویند رکود است، به این توجه نکن که میگویند شرایط کشور در حالت بحرانی و یا هرچیز دیگری است، تو اگر بخواهی می توانی موفقیت مالی خود را تضمین کنی! تو اگر بخواهی می توانی به هر آنچه که در زندگی می خواهی برسی؛ اما دست یافتن به خواسته ها یک راز دارد که رازش هم خواستن توست.

زمانی که بخواهی و حرکت کنی، تموم کائنات دست به دست هم خواهند داد تا تو را به هر آنچه که می خواهی برسانند. چه می خواهی؟ پول می خواهی؟ ثروت می خواهی؟ مال و اموال زیاد می خواهی؟ پس خدا را بخوان و حرکت کن. تنها و تنها حرکت کن و نپرس که چطور و چگونه. چگونگی اش با خداست؛ تو فقط کاری را بکن که می دانی می تواند موفقیت مالی تو را تضمین کند و اینکه چطور و چگونه قرار است این اتفاق بیفتد را به خداوند بسپار.

خدا را چه فرض کرده ای؟ آیا او را به مانند انسان ها می پنداری؟ خیر هرگز خدا به مانند ما آدم ها نیست و نخواهد بود. او می تواند در کسری از ثانیه به چیزی بگوید موجود شو و موجود شود. پس خدایی که تا این حد بزرگ است، خدایی که تا این حد قدرتمند است، می تواند به تو ثروت بدهد، می تواند تو را به خواسته هایت برساند. اگر تا به حال ترسیده ای، اگر تا به حال به خواسته ای دست پیدا نکرده ای، به خاطر این نبوده که خدا نمی خواسته، به خاطر این بوده که خودت نمی خواستی. همین الان حرکت کن و برای موفقیت مالی خودت برنامه بچین. ایمان داشته باش که در این مسیر خدا همراه توست.

موفقیت مالی,خلق ثروت,ثروتمندان,مال و اموال,رسیدن به ثروت,خوشبختی,موفقیت,کسب ثروت,ثروتمند شدن,خواسته
جملات انگیزشی ثروتمند شدن

در این جهان بی نهایت ثروت وجود دارد و تو می توانی به راحتی ثروت خلق کنی. اما به نظرت چرا نمی توانی این کار را اکنون انجام دهی؟ برای اینکه در ذهن تو باورهایی جای گرفته اند که می گویند ثروت به سختی به دست می آید و ثروت کمیاب است. کافیست همین باورها را دور بریزی و با قدرت و ایمان برای خلق ثروت اقدام کنی! آن موقع می بینی که چه ایده های بی نظیری برای خلق ثروت پیدا می کنی؛ آن موقع می بینی که چقدر می توانستی ثروت خلق کنی، اما به خاطر باورهای محدود کننده ات، از این کار باز مانده بودی.

بلند شو و تا می توانی دنیا را تجربه کن؛ تا می توانی ثروت خلق کن و تا می توانی خود را جزو افراد ثروتمند قرار ده. باور کن که خدا اینگونه از تو راضی تر است، باور کن که اینگونه می شوی عزیزدردانه ی خدا. این باورها را دور بریز که ثروت مرا از خدا دور می کند یا ثروت باعث می شود که من ایمان نداشته باشم. مگر شکم گرسنه ایمان می شناسد؟ مگر قسط و اقساط ماهیانه ایمان می شناسد؟ تو اگر اینها را نداشته باشی، می توانی خدا را بهتر در زندگی ات درک کنی، در غیر اینصورت مجبوری تمام ذهن و فکرت را مشغول شکم گرسنه یا اقساطت کنی. پس این باورهای محدود کننده را دور بریز و تا می توانی برای موفقیت مالی خودت تلاش کن.

بعضی ها فکر می کنند که موفقیت مالی در داشتن ایده ای قدرتمند است، بعضی ها فکر می کنند که برای اینکه به ثروت برسند باید حتما فردی باهوش باشند، برخی فکر می کنند که برای خلق ثروت حتما باید پارتی داشته باشند و …؛ اما هیچکدام از این افراد تا به حال شاید فکر هم نکرده باشند که ثروت در اختیار همه قرار دارد و می توانند به آن برسند! فقط باید راه رسیدن به ثروت را بلد باشند. اگر به اطرافتان هم نگاه کنید، می بینید افرادی هستند که نه پارتی داشته اند، نه باهوش بوده اند و نه ایده ی آن چنان قدرتمندی داشته اند، اما ثروتمند هستند و روز به روز ثروت خلق می کنند. این نشان می دهد که ثروت چیزی فراتر از همه ی اینهاست. تو برای اینکه به ثروت برسی، باید ذهنی ثروتمند داشته باشی، تو برای اینکه به موفقیت مالی برسی، باید افکار و باورهای داشته باشی که منجر به موفقیت مالی ات می شوند. بله درست است، موارد دیگر هم کمک می کنند، اما تا زمانی که ذهن تو فقیر باشد، به هیچ چیزی دست نخواهی یافت.

مجموعه جملات انگیزشی برای رسیدن به ثروت

به خدا ایمان داشته باش و برای دست یافتن به ثروت حرکت کن. تا می توانی با قدرت به پیش برو و از اینکه ممکن است تو را متوقف کنند یا ممکن است مانع راهت شوند، هراسی نداشته باش. مگر آنها قدرتمندتر از خدا هستند؟ مگر زمانی که خدا همراه تو باشد، اصلا آنها می توانند مانع راه تو شوند؟ زمانی خدا همراه تو می شود که ایمان داشته باشی. ایمان تو می تواند تو را به موفقیت مالی برساند و ثروت را برایت خلق کند. پس ایمان داشته باش و برای رسیدن به خواسته ات حرکت کن.

موفقیت مالی,خلق ثروت,ثروتمندان,مال و اموال,رسیدن به ثروت,خوشبختی,موفقیت,کسب ثروت,ثروتمند شدن,خواسته
جملات انگیزشی جذب ثروت

برای اینکه به ثروت برسی و موفقیت مالی ات را تضمین کنی، یک کار باید انجام دهی و این کار این است که به هیچ وجه به شرایط و موقعیت ها توجه نکنی. اگر دائما این کار را بکنی، می بینی که همیشه دلیلی داری که برای رسیدن به ثروت اقدام نکنی. این دلیل ها می توانند این باشند که شرایط اقتصادی کشور بد است، این ایده در بازار ما جواب نمی دهد، مشتری پیدا نمی کنم، ایده من در برابر ایده های دیگر ضعیف تر است و …! میبینی؟ همه ی اینها می توانند دلیلی منطقی باشند که تو را برای رسیدن به خواسته ات منع کنند. اما تو باید قدرتمندتر از این حرف ها باشی. تو باید با خودت بگویی که این مشکلات هر چقدر که قوی تر باشند، من از آنها قدرت بیشتری دارم و می توانم بر آنها پیروز شوم.

باور کن که ایده ی تو هم می تواند ثروت خلق کند، باور کن که ایده ی تو هم با وجود نقص هایش می تواند تو را به ثروت برساند. برای رسیدن به موفقیت مالی و ثروت، حتما لازم نیست که یک ایده ی فوق العاده و بکر داشته باشی که تا به حال کسی به ذهنش خطور نکرده. تو برای اینکه به موفقیت مالی برسی، فقط کافیست نگاهی به باورهایت بیندازی. باورهای تو حرف اول را می زنند. زمانی که باورت این باشد که ایده ات به درد نمی خورد، خب هیچ وقت راهی پیدا نمی کنی که از طریق آن به خلق ثروت بپردازی. اما زمانی که باور کنی که ایده ات خوب است، ذهنت خلاق می شود و کم کم روش هایی پیدا میکنی که بتوانی از طریق آنها موفق شوی.

اینکه اجداد تو نسل در نسل فقیر بوده اند، به تو ربطی ندارد؛ اینکه پدرت نتوانست برایت زندگی خوبی فراهم کند، به تو ربطی ندارد؛ اینکه در کشوری زندگی می کنی که شرایط اقتصادی بدی را تجربه می کند، به تو ربطی ندارد و به طور کلی به هر چیزی که خارج از وجود توست توجه کنی، به تو ربطی ندارد. اگر همه ی این ها را باور کنی، هیچوقت نمی توانی برای خلق ثروت اقدام کنی و اگر باور نکنی و سعی کنی که راهی برای رسیدن به ثروت پیدا کنی، کم کم می بینی که چطور زندگی ات در حال تغییر است و چطور کم کم داری به موفقیت مالی نزدیک می شوی.

چه چیزی ما را از سایر موجوداتی که خدا آفریده برتری می دهد؟ درست است! ذهن و افکار ما. حال برای اینکه ما به ثروتی در این دنیا برسیم، باید بیشتر از هر چیزی به افکار و باورهایمان توجه کنیم. هر چه که در زندگی ما اتفاق می افتد، ذهن و باورهای ما آن را شکل میدهد. این جهان به مانند مدارهایی است که شما به آن ارتعاش می فرستید و هر ارتعاشی که بفرستید، در مدار مخصوص به همان ارتعاش قرار خواهید گرفت. پس همین الان و همین لحظه تصمیم بگیرید که ارتعاش مثبت و ثروتمندانه به جهان بفرستید تا در مدار ثروت قرار گیرید. ارتعاش ها به واسطه ی قدرت ذهن و افکار به وجود می آیند.

تو به این جهان آمده ای که ثروتمند بودن را تجربه کنی، تو به این جهان آمده ای که ثروتمند شوی. هرگز خودت را نالایق ندان! تو لایق ترین انسانی هستی که باید به ثروت برسی و از این همه نعمتی که خدا روی زمین آفریده، استفاده کنی. ثروتمند شدن سهم توست و حق توست و تو باید برای رسیدن به این جایگاه خودت را لایق بدانی و بشوی با لیاقت ترین فردی که در زندگی می شناسی که لیاقت یک ثروت عظیم و بزرگ را دارد.

موفقیت مالی,خلق ثروت,ثروتمندان,مال و اموال,رسیدن به ثروت,خوشبختی,موفقیت,کسب ثروت,ثروتمند شدن,خواسته
جملات انگیزشی برای کسب ثروت

جملات انگیزشی در مورد برای ثروتمند شدن

برای خواسته هایت ارزش قائل شو. اگر خواسته ای داری که به تو می گوید که باید به موفقیت مالی برسی، پس برای آن ارزش قائل شو و به دنبال روش هایی باش که خواسته ات برایت به ارمغان آورده شود. دور بریز باورهای پوچ این مردم را. باور کن که این مردم حتی اگر در بهترین شرایط هم قرار بگیرند، باز هم دلیلی برای تنبلی هایشان می آورند و باز هم دلیلی برای به تعویق انداختن خواسته هایشان می آورند. تو جزو این مردم نیستی. تو برای خواسته هایت ارزش قائل می شوی. پس هم اکنون هر اقدامی که می توانی بکن و هر کاری که می توانی انجام بده تا به خواسته ات برسی.

اگر دیگر از این شرایطی که داری خسته شده ای، اگر نمی خواهی که این شرایط را تحمل کنی و اگر می خواهی در زندگی ات ثروتمند شوی و به موفقیت مالی برسی، پس همین الان اقدام کن. خواسته ات را به تعویق نینداز. همین الان در هر اندازه که توانایی داری برای خواسته ات اقدام کن و برای آن به دنبال ایده هایی باش. فراموش نکن که تا هر زمان که خواسته ات را به تعویق بیندازی، موفقیت مالی به همان اندازه از تو دور و دورتر می شود و تو مجبوری که دوباره شرایط سخت را تحمل کنی.

خدا این همه نعمت آفرید که تو از آنها بهره مند شوی، خدا این همه نعمت خلق کرد که تو به آنها برسی و خدا این همه ثروت آفرید که تو در این دنیا بی نیاز باشی. پس چرا خودت را از نعمت خدا محروم می کنی؟ چرا خودت را از ثروت دور می کنی؟ تو به این دنیا نیامده ای که فقیر باشی، تو به این دنیا نیامده ای که فقر را تجربه کنی، بلکه تو به این دنیا امده ای که ثروتمند باشی و به واسطه ی نعمت هایی که خدا در اختیارت قرار داده، به گسترش جهان کمک کنی. پس تا می توانی ثروت خلق کن و تا می توانی شرایطی را به وجود بیاور که موفقیت مالی ات تضمین شود. باور کن که تو لیاقتش را داری و باور کن که تو لایق ترین انسانی هستی که باید به نعمت های خدا دست پیدا کنی.

به خانواده ات نگاه نکن، آنها هر چه که هستند و هر نوع سبک زندگی ای که دارند، به تو ربطی ندارد. تو اگر می خواهی به موفقیت مالی برسی و اگر می خواهی که به ثروت دست پیدا کنی، روی آنها و کارهایشان تمرکز نکن. سبک زندگی آنها هر چه که باشد، به خودشان مربوط است. می خواهند فقیر باشند، ثروتمند باشند و یا هر چیز دیگری، تو ضامن زندگی آنها نیستی. پس اکنون که این را می دانی، برای رسیدن به خواسته ات تلاش کن و هرگز خودت را به خاطر شرایط خانوادگی محدود نکن.

خدا اگر میخواست تو را به همراه خانواده ات خلق می کرد! اما او تو را تنها به این دنیا آورد و تنها هم از این دنیا می برد. این نشان می دهد که در این جهان تنها تکیه گاهت باید خودت باشی و خدایت. پس اگر ثروتی می خواهی، اگر موفقیت مالی می خوای و اگر می خواهی که به یک ثروتمند تبدیل شوی، پس منتظر نباش که ارثی به تو برسد، منتظر نباش که مال و اموالی از جانب خانواده ات به تو برسد؛ خودت برای خواسته ات تلاش کن و کمر همت را ببند. باور کن که ثروتی که از طریق این کار به آن میرسی، بسیار شیرین تر از هر ثروت دیگریست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید