توی این مقاله قصد داریم انواع جملات انگیزشی برای موفقیت زیاد و خوشبخت شدن رو براتون بیاریم. اگه میخوای که تبدیل به انسان موفق و کارآمدی بشین و همچنین میخواین که خوشبختی تون توی این دنیا تضمین بشه، باید برخی نکات رو بدونین و همچنین انگیزه کافی برای خوشبخت شدن و موفق شدن رو داشته باشین. ما تو این مقاله متن های انگیزشی و آگاهی دهنده رو با هم تلفیق کردیم و شما میتونید با خوندن اونها خودتون رو به موفقیت نزدیک تر کنید.

ویدیو متن های انگیزشی موفقیت زیاد

در زیر می توانید متن های انگیزشی این مقاله را در قالب ویدیو مشاهده نمایید.

جملات انگیزشی موفقیت زیاد

اگه موفقیت زیاد و مطلوبی رو میخوای، اگه میخوای که به مسیر خوشبختی وارد بشی و اگه میخوای که لحظات خوبی رو برای خودت بیافرینی، پس یادت باشه که تو باید باورهات رو درست کنی. تا زمانی که این باورها درست نشن، تو نمیتونی اون چیزایی که میخوای رو به دست بیاری. موفقیت در دستان تو هست و تو میتونی به راحتی به اون برسی! اما قاعده و قانون خودش رو داره و تو باید به این قاعده و قانون عمل کنی.

………………..

موفقیت زیاد و خوشبخت شدن برای هر کسی امکان پذیره. اما میدونی شرطش چیه؟ شرطش اینه که غر نزنی. این همه غر زدی چی شد؟ کجای دنیا رو تونستی بگیری؟ چه کار مثبتی تونستی انجام بدی؟ اصلا به آدمایی که اطرافت هستن نگاه کن! ببین که کدومشون با غر زدن موفق شدن و تونستن یه زندگی خوب برای خودشون بسازن؟ در واقع هیچ کدوم. آدمی که غر میزنه خیلی راحت از مسیر موفقیت و خوشبختی خارج میشه! چون به جای پیدا کردن راه حل، غر زدن رو یاد گرفته.

………………..

اگه موفقیت زیاد و خیلی خوبی میخوای، اگه میخوای که به هدف هات برسی، تو باید یاد بگیری که یک انسان کارآمد باشی. یاد بگیر که چطور میتونی کارآمدتر باشی! میدونی منظورم از کارآمد چیه؟ یعنی اینکه بتونی انسان مفیدتری باشی، انسانی که بازدهی بیشتری داره. همیشه قبل انجام دادن کارها، خوب فکر کن و ببین که چطور میتونی کار مورد نظرت رو با درصد موفقیت بیشتری انجام بدی و اون موقع نسبت به انجام اون اقدام کن. با این کار تو تبدیل به یک انسان کارآمد میشی.

………………..

خوشبخت شدن و موفق شدن در گرو این هست که تو بخوای. تا زمانی که تو خودت نخوای، هیچ کسی روی این کره ی خاکی نیست که بتونه تو رو تبدیل به یک انسان موفق بکنه. موفقیت زیاد در گرو خواستن هست. همینکه بخوای و برای خواسته ات حرکت کنی، میبینی که چطور کائنات به کمکت میان تا تو رو به چیزی که میخوای برسونن. همیشه قدم اول راه موفقیت سخت ترینه. اما اگه بتونی قدم اول رو برداری و توی راهت با وجود سختی ها ثابت قدم باشی، اون موقع هست که تو میتونی طعم خوشبختی رو بچشی.

………………..

میدونی چرا ما آدما خیلی راحت گول کلاهبردارها رو میخوریم؟ چون موفقیت زیاد و عالی می خوایم اما نمیخوایم که تلاش کنیم و دوست داریم که یک شبه به اون برسیم. تو راهی هم که یک شبه کلی ثروت به دست بیاد، اگه ثروتمند شدن رو بلد نباشی، بیشتر تو اون راه به دردسر میفتی. برای همین هم هست که بازار کلاهبردارها خیلی خوب گرفته. چون اونا رویای خوشبخت شدن بدون تلاش رو توی ذهنت میندازن و اون موقع هست که تو مطیع اونها میشی.

متن انگیزشی خوشبختی
متن انگیزشی خوشبختی

بهترین جملات انگیزشی برای موفق شدن

موفقیت زیاد و پیشرفت کردن بها داره! اگه نمیتونی بهای اون رو بپردازی، پس به معمولی بودن اکتفا کن. اما تو که نیومدی توی این دنیا که معمولی باشی؟ اینجوریه؟ اومدی که یک انسان معمولی و بی خاصیت باشی؟ نه منکه فکر نمیکنم. تو برای زندگیت هدف داری و میدونم که به خودت میگی باید به اون هدف برسم. باور کن که بهایی که برای خوشبخت شدن و موفق شدن باید بپردازی، در برابر ثمره ای که از اون به دست میاری هیچه. تو فقط بخواه و حرکت کن! اون موقع میبینی که حتی همین پرداخت بها چقدر برات شیرین میشه.

………………..

هیچوقت فکر نکن که اگه بی حرکت بمونی، یک زندگی راحت و آسون داری؛ نه! اتفاقاً گرفتاری ها و مشکلاتت زیادتر میشه. همیشه یادت باشه که تو باید تلاش کنی. حالا میتونی برای موفقیت تلاش کنی و یا بیرون اومدن از مشکلات روزمره ای که تمومی نداره. کدوم رو انتخاب میکنی؟ برای موفقیت زیاد و خوشبخت شدن تلاش میکنی و یا برای بیرون اومدن از این شکست هایی که تمومی نداره؟

………………..

کامیابی و موفقیت واقعی در اینه که تو برای خواسته هات تلاش کنی و در اونها پیشرفت کنی. مهم نیست که نتیجه بده یا نه مهم اینه که تو تلاش خودت رو کردی و پیش خودت سرافکنده و خجالت زده نیستی. این نکته ی خیلی مهمیه که باید به اون اهمیت بدی. موفق شدن فقط توی این نیست که به یک هدف برسی، موفق شدن توی اینه که توی مسیر رسیدن به هدف، ارتقاء شخصیت پیدا میکنی. موفقیت زیاد زمانی امکان پذیره که تو شخصیتت ارتقاء پیدا کنه. این نکته رو هیچوقت فراموش نکن.

………………..

زندگی رو هر جوری که بگیری، همون جور میگذره. سخت بگیری، سخت میگذره و آسون بگیری، آسون میگذره. این قانون مهم رو با اینکه خیلی ها زباناً میگن، اما بهش عمل نمیکنن. این افراد زمان گرفتاری ها و مشکلات مدام به خودشون عذاب میدن و خودشون رو میرنجونن. اگه آدم بتونه در این زمان خودش رو کنترل کنه، قطعا میتونه آسونی رو پیدا کنه. چون خدا هم گفته که با هر سختی، آسونی هست. موفقیت زیاد در پی همین آسونی ها امکان پذیره.

………………..

برای خوشبخت شدن و موفق شدن دست به دامن کسی نشو. تو اگه موفقیت زیاد میخوای و اگه میخوای که آدم خوشبختی بشی و پیشرفت کنی، تنها کسی که باید دست به دامنش بشی، اون آدمی هست که توی آینه میبینی. باور کن که هیچکس غیر از خودت نمیتونه به تو برای موفق شدن کمک کنه. حتی اگه کسی کمکی هم بکنه، تا همیشه منت سرت میزاره! یعنی تو دوست داری این منت ها رو بشنوی؟ یعنی تو دوست داری که کسی مدام به خاطر کاری که در حقت کرده بهت سرکوفت بزنه؟ اگه نه، پس به خودت متکی باش.

خوشبخت شدن
جملات انگیزاننده برای خوشبخت شدن

متن انگیزشی بلند برای خوشبختی

آدمی که حرمت نفس و عزت نفس داره، در برابر گرفتاری ها و مشکلات سر تعظیم فرود نمیاره. بلکه با قدرت و شجاعت در برابر اونها حاضر میشه. این آدم حتی اگه کوچکترین کاری هم در برابر این مشکلات بکنه، باز هم موفقه! چون تونسته در برابر مشکلات بایسته و این یک کار خیلی بزرگه. جهان برای چنین آدم هایی ساخته شده و خوشبختی برای چنین آدم هایی به وجود میاد!

………………..

خدایی که بالای سر تو هست، به تو برای موفق شدن کمک میکنه. اون تو رو دوست داره و اگه تو به جای اینکه دست به گریبان آدمها بشی، به دامان اون بری، با عشق به تو کمک میکنه. فقط کافیه شیوه ی درخواست از خدا رو بلد باشی؛ شیوه ی رفتن به دامان او! این شیوه چیزی نیست جز اینکه حس و حال خوبی داشته باشی و مدام خودت رو به خاطر مشکلات نرنجونی. اینجوری میبینی که ایده ها چطور به سراغت میان که مشکلات رو باهاشون حل کنی. موفقیت زیاد توی همین حس و حال خوب نهفته هست. این یک راز ارتباط با خدا هست که هر کسی از اون اطلاع نداره.

………………..

تو یک انسانی! خدا کلی قدرت در درون تو قرار داده. اون موقع راحت میگی که نمیتونم؟ اون موقع راحت میگی که از عهده من خارجه؟ باز هم میگم که تو یک انسانی! تو میتونی هر آنچه که بخوای رو برای خودت تبدیل به هدف کنی و بعد بهش برسی. اگه خدا نمیخواست که تو به چیزی برسی، اصلا رویای اون رو هم توی ذهنت نمی انداخت. اگه خوشبختی میخوای و اگه میخوای که تبدیل به یک انسان موفق بشی، راهش همینه که هیچوقت نگی نمیتونم.

………………..

کسی میتونه به موفقیت برسه و پیشرفت کنه که اون رو باور کنه. کسی که خوشبخت شدن رو باور نداره و میگه که زندگی من همیشه همراه با بدبختیه، واقعا هم زندگیش همراه با بدبختی میشه. ما انسان ها هرچی رو که باور کنیم، همون رو توی زندگیمون میبینم. موفقیت زیاد ما در گرو باورهای ما هست. هر چقدر این باورها رو گسترش بدیم، درصد موفقیت ما هم بیشتر و بیشتر میشه.

………………..

برای اینکه تبدیل به یک انسان موفق بشی، سعی کن برای خودت محدودیتی به وجود نیاری. میدونی منظورم چیه؟ یعنی اینکه مدام به خودت نگی که وای من به خاطر شرایطم نمیتونم، وای به خاطر اینکه توی این وضعیت قرار دارم نمیتونم، موفق شدن من یک کار محله و …؛ نه اصلا اینجوری فکر نکن. به جاش فکر کن که چجوری میتونی از چالش هایی که در اون ها قرار داری و از وضعیتی که در اون گیر کردی بیرون بیای.

متن انگیزشی
عالی ترین جملات انگیزشی برای خوشبخت شدن و موفقیت زیاد

جملات انگیزاننده برای خوشبخت شدن

آدمی که موفقیت میخواد، باید بهای موفق شدن خودش رو هم بپردازه. موفقیت زیاد خواستن بها داره و اگه نمیتونی بهاش رو بپردازی، پس فکر موفقیت و خوشبختی رو از سرت بیرون کن! چون برات امکان پذیر نیست. میدونی بهای موفقیت چیه؟ اینه که با تمام وجودت به سمت خواسته هات حرکت کنی و هیچ چیزی نتونه تو رو از پا در بیاره. خب این سخته به خاطر همین هم خیلی ها از موفق شدن دست میکشن. اگه با تمام وجودت به سمت خواسته هات بری، حتی اگه به خواسته هم نرسیدی، حداقل به توانایی هات یه چیزی اضافه شده که این فوق العاده هست.

………………..

شرایط بد و نامساعد زندگی برای همه هست. تو کی رو دیدی که همیشه و در همه حال زندگیش روتین باشه و هیچوقت با چالشی رو به رو نشه؟ همه از این چالش ها دارن و اونایی که بتونن با قدرت در برابر این چالش ها بایستن و اونها رو حل کنن، پیروز نهایی میدون جنگ برای رسیدن به خوشبختی هستن.

………………..

اگه موفقیت زیاد و بی نظیر میخوای، پس به دستش بیار. اول از همه برای خودت موفقیت زیاد رو معنی کن که اصلا موفقیت برای تو چه معنایی داره و چطور میتونی موفق ترین آدم زندگی خودت بشی. بعد از انجام این کار هدف درست کن و با ایجاد برنامه برای رسیدن به هدف هات، به اون موفقیته برس. اینجوریه که آدمای موفق، موفق شدن! اونا برای خوشبخت شدن هدف داشتن و خوشبختی رو یک چیز دور از ذهن نمیدونستن. اونا بعد از اینکه هدف خودشون رو شناختن، با تمام وجود برای موفق شدن در اون تلاش کردن.

………………..

برای موفقیت زیاد و مطلوبی که در ذهن داری تلاش کن! مهم نیست که به اون برسی یا نه، مهم اینه که شخصیت تو ارتقاء پیدا کرده؛ مهم اینه که تو دیگه اون آدم قبلی نیستی؛ مهم اینه که تو مهارت های جدیدی برای رسیدن به خواسته هات پیدا کردی و مهم اینه که مسیر خوشبخت شدن و موفق شدن رو هموارتر کردی و دفعه ی بعد که اقدام کنی، با کمترین تلاشی میتونی به اون چیزی که میخوای برسی. اینا مهمه که خیلی ها نادیده شون میگیرن و فقط رو شکست تمرکز میکنن.

موفق شدن
انگیزشی ترین جملات برای موفق شدن

متن انگیزشی برای موفقیت زیاد

یک آدم شجاع از رو به رو شدن با سختی های رسیدن به هدف و چالش های موفقیت زیاد و مطلوبی که در ذهن داره، عقب نمیکشه. نمیگم که نمیترسه بلکه میگم که عقب نمیکشه؛ چون همه ی آدما ممکنه که بترسن. اون آدمی شجاع هست که با وجود ترس زیاد، روی ترسش قدم بزاره و برای موفق شدن تلاش کنه. چنین آدمی واقعا یک آدم شجاع هست و خوشبختی و خوشبخت شدن لیاقت اونه که باید به اون برسه.

………………..

آدمای کمی هستن که توی این دنیا برای اهدافشون میجنگن و همین آدما هستن که طعم واقعی زندگی رو میچشن. بعضی ها فقط با بهانه هایی مثل اینکه شرایطش جور نیست و الان نمیشه، خودشون رو از رسیدن به موفقیت منع میکنن. اما کسی که برنامه و هدف موفقیت زیاد توی ذهنشه، کسی که خوشبخت شدن رو توی ذهنش تداعی کرده، برای خواسته هاش میجنگه و تلاش میکنه. اینجوریه که زندگی معنی پیدا میکنه. زندگی با تلاش برای حل کردن چالش های مختلف برای رسیدن به هدف هست که معنا پیدا میکنه.

………………..

هدف زندگی خودت رو بشناس. تو چرا به این دنیا اومدی و رسالت تو در این جهان چی هست؟ موفقیت زیاد اگه میخوای، باید بدونی که این موفقیت در گرو اون رسالت هست. رسالت خودت رو که بشناسی، خوشبخت شدن تو در این جهان هم حتمیه و تو میتونی تبدیل به یک انسان موفق و عالی بشی. پس اگه خوشبختی میخوای، اگه زندگی راحت میخوای و اگه یک زندگی بدون دغدغه میخوای، هدف زندگی و رسالت خودت رو بشناس.

………………..

توی این زندگی هر چقدر که برای خواسته هات تلاش کنی، به همون اندازه هم نتیجه میگیری. منتظر نباش که شرایط و موقعیت ها تو رو به خواسته هات برسونن؛ چون هیچوقت این شرایط و موقعیت ها پیش نمیان. تو خودت باید اونها رو به وجود بیاری و برای رسیدن به موفقیت زیاد و خوشبخت شدن تلاش کنی.


از شما متشکریم که تا اینجا همراه ما بودید. برای خواندن جملات انگیزشی بیشتر، به دسته جملات انگیزشی مراجعه کنید. فراموش نکنید که نظرات شما به ارتقاء کیفیت عملکرد ما کمک خواهد کرد. پس با نظرات تان، ما را در ساخت مقالات و مطالب ارزشمندتر یاری فرمایید.

در با کلیک روی عکس زیر می توانید ویدیوی این مقال را دانلود نمایید:

ویدیو,کلیپ,فیلم,انگیزشی,موفقیت,خوشبختی,شادی

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید