بیماری کرونا یا همان ویروس کرونا بیماری ای است که جنجال زیادی به پا کرده؛ پشت این ویروس حرف و حدیث بسیار است! یکی میگوید که از طریق خفاش منتقل شده، دیگری میگوید از طریق موجودی به نام مورچه خوار و نظر پردازان دیگری می گویند که این یکی از توطئه های آمریکاست. ما به نحوه پیدایش کرونا ویروس کاری نداریم؛ مسئله ی اصلی اینجاست که این ویروس چطور به وجود آمده و اینقدر گسترش یافته است؟! در این مقاله همراه ما باشید تا پاسخ این سوال را طبق قوانین جهان آفرینش به شما بدهیم.

پیش از خواندن مقاله، به این توجه کنید که ما از منظر قانون جذب به بیماری کرونا نگاه کرده ایم و بر اساس قانون جذب شیوه ی شکل گیری این بیماری را توضیح داده ایم.

چرا بیماری کرونا به وجود آمد؟

قبل از اینکه به سراغ چرایی این موضوع برویم، بگذارید که شما را با مهمترین قانون نظام آفرینش که تمام اتفاقات این جهان بر اساس آن رخ می دهد، آشنا کنیم. قانون جذب نام قانونی است که تمام کائنات بر اساس آن عمل می کنند. هر گونه اتفاقی که در زندگی ما انسان ها رخ می دهد به واسطه ی قانون جذب بوده و هست.

قانون جذب یعنی به هر چیزی که توجه کنید، آن را به وجود خواهید آورد و با توجه بیشتر، آن را گسترش خواهید داد. حال این مسئله می تواند برای هر موضوعی، از اتفاقات خوب زندگی گرفته تا بدترین اتفاقاتی که فکرش را بکنید، رخ دهد. خداوند اینگونه عدالت را در جهان برقرار می کند. در واقع او به واسطه ی قوانین تغییر ناپذیری که در جهان آفریده، به خود انسان همه چیز را سپرده است.
اگر انسان به چیزهای خوب توجه کند، برایش اتفاقات خوب خواهد افتاد و اگر توجه او بر روی چیزهای منفی برود، این اتفاقات منفی است که انتظار او را می کشند. این قانون باعث میشود که عدالت به صورت کامل برقرار شود. در واقع هر چه که وارد زندگی انسان ها می می شود به واسطه ی خودشان بوده و نه کس دیگری.

شیوع کرونا,قانون جذب
شناخت علت شیوع بیماری کرونا از طریق قانون جذب

خب اکنون که با قانون اصلی نظام آفرینش یعنی قانون جذب آشنا شدیم، برگردیم به سر موضوع اصلی مان یعنی اینکه بیماری کرونا چطور به وجود آمد؟!

زمانی که فردی روی عوامل منفی زندگی اش توجه کند، این عوامل گسترش پیدا می کنند و حتی به شکل اتفاقات جدید خود را نشان می دهند. مثلا اگر فردی دائما به سردرد توجه کند، حالاتی به مانند سر درد را تجربه خواهد کرد و سپس کم کم این سردرد می تواند گسترش پیدا کند و به چیزهایی مانند سرگیجه و … ختم شود. این ها تمام به خاطر این هستند که فردی که سردرد گرفته، تمام توجه اش را روی آن گذاشته است.

مثالی که زدیم در مورد زندگی فردی انسان ها بود. در مورد جوامع نیز به همین شکل است. زمانی که تمرکز یک جامعه روی اتفاقات منفی باشد، این اتفاقات گسترش پیدا می کنند و به شکل اتفاقات ناهنجار خودشان را نشان می دهند!

بگذارید به اتفاقاتی که اخیراً در کشورمان رخ داده هم نگاهی بیندازیم. از مجموعه حوادث سال ۹۸ می توان به سیل های متعدد، گرانی بنزین، شهادت سردار قاسم سلیمانی، سقوط هواپیمای اوکراینی و در نهایت بیماری کرونا اشاره کرد.
خب شاید با توجه به همین اتفاقات، اکنون به جواب سوال رسیده باشید. در واقع این توجه جمعی بود که بیماری کرونا را به وجود آورد. حتی اگر این بیماری هم رخ نمی داد، به خاطر توجهی که مردم روی اتفاقات منفی داشتند، ممکن بود که هر اتفاق دیگری رخ دهد! همانطور که قبل از آن رخ داد. بیماری کرونا فقط واکنشی به مرکز توجه عمومی بود که به مانند هر اتفاق دیگری روی داد.

چه کسی بیماری کرونا را گسترش داد؟

قطعا بعد از مطالعه ی قانون جذب خواهید فهمید که بیماری کرونا به واسطه ی خود انسان ها گسترش یافته است. آنقدر توجه بر روی این موضوع زیاد بوده و آنقدر افکار منفی در جریان بود که نهایتاً به گسترش این بیماری ختم شد. تا زمانی که توجه عموم بر روی اتفاقات منفی باشد، این بیماری همچنان گسترش خواهد یافت و حتی اگر درمان هم بشود، پس از آن اتفاق منفی دیگری رخ می دهد.
این به واسطه ی قانون جهان است. قانون جهان احساسات نمی شناسد و همواره بر اساس یک سیستم مشخص فعالیت می کند. اگر بخواهیم این سیستم را به یک برنامه کامپیوتری تشبیه کنیم، این برنامه فقط به دستوراتی عمل می کند که برنامه نویس آنها را به آن داده و خارج از آن دستورات کاری نمی کند! این مسئله در مورد قانون نظام آفرینش یعنی قانون جذب هم صدق می کند.
جهان به این نگاه نمی کند که چه تعداد کودک جان خود را ازدست داده اند؛ برای قانون جهان مهم نیست ک چند نفر جان باخته اند و چند نفر زندگی شان به بن بست رسیده، برای این قانون همان کدی مهم است که برنامه نویس به آن داده و آن چیزی نیست جز کانون توجه ما انسان ها.

شیوع ویروس کرونا,گسترش بیماری کرونا
نحوه شیوع و گسترش کرونا ویروس

چطور ویروس کرونا را از بین ببریم؟

برای از بین بردن بیماری کرونا باید مرکز توجه تان را بر روی چیزهای مثبت قرار دهید! به اتفاقات مثبت زندگی تان بیش از پیش توجه کنید و تا می توانید از چیزهایی که ذهن تان را منفی می کنند دوری کنید؛ شما می توانید این کار را به واسطه ی قدرت ذهن انجام دهید. ما در مقاله ای در مورد نحوه از بین بردن ویروس کرونا به واسطه ی قدرت ذهن صحبت کرده ایم که حتما پیشنهاد میشود آن را مطالعه کنید.

اگر این جهان را به مانند مدارهایی تشبیه کنیم، هر کدام از ما انسان ها به واسطه کانون توجه ای که داریم، فرکانسی به جهان می فرستیم و جهان هم ما را در یکی از این مدارها که مختص فرکانس ماست قرار می دهد. این یعنی حتی اگر تمام جامعه هم بخواهند با توجه کردن به بیماری کرونا آن را قوی تر از قبل کنند، شما مسیرتان از آنها جدا خواهد بود! چرا که کانون توجه شما متفاوت است و شما در مداری جدای از مدار مردمی که به اتفاقات منفی توجه می کنند قرار دارید.

هر چه بیشتر به اتفاقات مثبت توجه کنید، بیماری کرونا در رابطه با شما ضعیف و ضعیف تر از قبل می شود. حتی اگر قرار باشد که تمام جامعه به کرونا ویروس مبتلا شوند، جهان شما را به جایی هدایت خواهد کرد که از این ویروس مصون باشید و به آن مبتلا نشوید.

شیوه های مختلفی برای حل این بیماری از طریق ذهن وجود دارد تا بتوانید به اتفاقات و چیزهای مثبت توجه کنید! در ادامه چند شیوه ی کاربردی و مهم را در رابطه با از بین بردن این ویروس با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

خواندن جملات انگیزشی مثبت

خواندن جملات انگیزشی مثبت برای درمان کرونا می تواند برایتان مفید واقع شود. این جملات را یا می توانید خودتان بسازید و یا به راحتی به مقاله ای که در این رابطه در وب سایت منتشر کرده ایم مراجعه کنید و انواع عبارات انگیزشی فوق العاده برای غلبه بر کرونا ویروس را مطالعه نمایید.

جملات انگیزشی احساس شما را بسیار خوب و مثبت میکنند و بعد از مدتی کانون توجه شما را از روی اتفاقات منفی برداشته و به اتفاقات مثبت معطوف خواهند کرد.

شیوه از بین بردن بیماری کرونا
نحوه از بین بردن بیماری کرونا به صورت کامل

تکرار عبارات تاکیدی مثبت

عبارات تاکیدی هم به مانند جملات انگیزشی هستند. اتفاقا یک مقاله در رابطه با عبارات تاکیدی مثبت برای پیشگیری و درمان کرونا ویروس برایتان آماده کرده ایم که می توانید به آن مقاله مراجعه کرده و چندین و چند عبارت تاکیدی فوق العاده را برای درمان آن مطالعه کنید.

هر چه بیشتر این عبارات تکرار شوند، تاثیر مثبت شان بیشتر خواهد بود و توجه شما بیشتر روی اتفاقات مثبت قرار می گیرد.
عبارات تاکیدی کم کم باورهایی مثبت را وارد ذهن می کنند که این باور ها با عبور از ذهن وارد ضمیر ناخودآگاه می شوند. زمانی که ضمیر ناخودآگاه چیزی را بپذیرد، کانون توجه شما را هم به همان چیز معطوف خواهد کرد. پس هر چه باور مثبت بیشتری به آن وارد کنید، کانون توجه تان بیشتر بر روی چیزهای مثبت قرار خواهد گرفت.

مثبت اندیشی و احساس خوب

تمرین ها برای این حوزه زیاد هستند. از آنجایی که ما برای کاربران وب سایت اهمیت بسیاری قائل هستیم، مقاله ای دیگر منتشر کرده ایم و در آن در مورد ۲۲ روش کاربردی برای درمان کرونا با قدرت ذهن صحبت می کنیم. در این مقاله می توانید انواع روش های مختلف برای درمان با ذهن را مطالعه کنید و از آنها جهت از بین بردن این بیماری استفاده نمایید.

به طور کلی هدف شما مثبت اندیشی است! پس هر چه چقدر که می توانید مثبت فکر کنید و به چیزهای مثبت توجه نمایید تا احساس خوبی داشته باشید. شما می توانید در زمان بیماری کرونا کارهایی را انجام دهید که به شما حس خوبی می دهند. به عنوان مثال می توانید کتاب بخوانید، فیلم تماشا کنید، بازی های کامپیوتری انجام دهید و یا …؛ مهم کانون توجه شماست که باید مثبت باشد تا اتفاقات مثبت را برای شما به وجود آورد.

درمان بیماری کرونا به صورت کامل

راز درمان بیماری کرونا به صورت کامل نیز اکنون به راحتی قابل فهم است. اگر تک تک مردم سعی کنند خود را از فضای منفی و جو ناامیدی خارج کنند و توجه شان را روی چیزهای مثبت بگذارند، کم کم اتفاقات منفی که از جمله آنها بیماری کرونا است از بین خواهند رفت.

درمان کامل ویروس کرونا
درمان ویروس کرونا به صورت کامل

می توان گفت که ویروس کرونا به خدا و خواست او ارتباطی ندارد. خواست خداوند در قوانینی که بر جهان وضع کرده خلاصه می شود. ما انسان ها در هر صورت به این قوانین عمل می کنیم! حال که این موضوع را می دانیم و با قوانین جذب و رابطه آنها با بیماری کرونا آشنا شده ایم، چه خوب است که از جهت مثبت به آنها عمل نماییم تا به صورت کامل بیماری ریشه کن شود.
راز ریشه کن شدن بیماری کرونا در تکرار و مداومت شما در عمل به قوانین جهان هستی از جهت مثبت آنهاست. باید در عمل به این قوانین آنقدر از خود مداومت به خرج دهید که بالاخره به آن چیزی که میخواهید یعنی از بین رفتن کرونا ویروس دست پیدا نمایید.

وظیفه ی ما نیز این است که مردم را به تغییر دادن کانون توجه شان دعوت کنیم. شما هم می توانید همین کار را انجام دهید و با دوستان و آشنایانتان قرار بگذارید که از امروز به بعد به چیزهای منفی توجه نکنید و فقط توجه تان را روی چیزهای مثبت قرار دهید.

خوشحالیم که در این مقاله هم توانستیم نکات مهمی در رابطه با بیماری کرونا و قدرت ذهن را با شما به اشتراک بگذاریم. اگر باور کنید که همه چیز به واسطه ی قدرت ذهن تان است که رخ می دهد، آن وقت دیگر می توانید هر اتفاق منفی ای از جمله کرونا را از بین برده و بر آن غلبه کنید.

نظرات خود را در رابطه با این مقاله با ما در میان بگذارید. اگر راهکاری برای حل این بیماری دارید و اگر روشی که خود از آن برای توجه به نکات مثبت عمل می کنید دارید، در بخش نظرات آن را به اشتراک بگذارید تا دیگران هم از آن استفاده نمایند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید